Arval Store oficjalnie otwarty

C

05-10-2022

Arval Service Lease Polska z Grupy BNP Paribas uruchomił w sercu warszawskiego Mokotowa Arval Store. Klienci mogą tu wejść wprost z ulicy i zadecydować o wynajmie aut dostępnych od ręki, a obecni na miejscu konsultanci pomogą dobrać optymalny środek transportu, niekoniecznie samochód.

– Arval Store to dla nas znacznie więcej niż salon stacjonarny. Zależało nam na tym, aby stworzyć komfortowe miejsce z kompleksową i fachową obsługą w zakresie oferowania szeroko rozumianej zrównoważonej mobilności przyszłości jak i możliwość wygodnego odbierania zamówionych przez klientów aut. Klienci mogą do nas przyjść, obejrzeć i przetestować dostępne od ręki auta lub jednoślady i załatwić na miejscu wszystkie formalności – mówi Robert Antczak, dyrektor generalny Arval Service Lease Polska.

Arval Store, zlokalizowany przy al. Wilanowskiej 372, obok galerii handlowej Westfield Mokotów. To drugie tego typu miejsce w Europie, pierwszy Arval Store powstał we Włoszech. Obecnie znajduje się w nim ponad 600 nowych aut dostępnych od ręki, w tym modele elektryczne, hybrydowe oraz konwencjonalne, a także pojazdy azjatyckich marek: Skywell, Maxus, Seres czy SsangYong. Oprócz samochodów klienci mogą korzystać z oferty Arval Mobility Hub, czyli punktu który pozwala na wynajem aut w car sharingu lub elektrycznego jednośladu: roweru czy skutera. W Arval Storze oferowane są samochody na wynajem, także w formule Arval Adaptiv, czyli auta na abonament.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C