Arvato obsłuży sklep internetowy marki 5.10.15

C

29-01-2013

  Arvato Polska, zajmująca się kompleksowymi rozwiązaniami outsourcingowymi - jeden z dostawców usług dla branży e-commerce, nawiązała współpracę z firmą KOMEX S.A., właścicielem marki 5.10.15. arvato zapewni kompleksową obsługę logistyczną dla internetowego sklepu z odzieżą dziecięcą. Zakończenie prac przygotowawczych i uruchomienie procesów planowane jest na początek lutego 2013 roku.   bank personal loans   - Rozpoczęcie sprzedaży asortymentu 5.10.15 przez sieć było naturalną konsekwencją i kolejnym krokiem w rozwoju spółki. Kanał internetowej sprzedaży i dystrybucji znacznie poszerza możliwości dotarcia do naszych klientów. W celu zapewnienia optymalnych warunków rozwoju w tak konkurencyjnej branży jak e-commerce poszukiwaliśmy doświadczonego partnera - mówi Sebastian Moleda, dyrektor operacyjny Komex.S.A. W ramach obowiązującej umowy, arvato będzie obsługiwało e-sklep 5.10.15 całościowo pod kątem procesów logistycznych. Ponadto spółka będzie odpowiadać za proces płatności w ramach dostaw kurierskich. - 5.10.15 jest znaną marką, która od lat ma ugruntowaną pozycję na rynku odzieży dziecięcej. Zależy nam, by spółka mogła zachować najwyższe standardy jakości obsługi klientów także w sprzedaży internetowej. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie satysfakcjonująca dla obu stron i że dzięki naszemu zaangażowaniu, obsługa zamówień przez Internet będzie sprawna i spełniająca wysokie wymagania klienta - komentuje Przemysław Klich, dyrektor ds. sprzedaży w obszarze media, e-commerce, programy lojalnościowe, arvato Polska.  

 

ecommArvato Polska, zajmująca się kompleksowymi rozwiązaniami outsourcingowymi – jeden z dostawców usług dla branży e-commerce, nawiązała współpracę z firmą KOMEX S.A., właścicielem marki 5.10.15. arvato zapewni kompleksową obsługę logistyczną dla internetowego sklepu z odzieżą dziecięcą. Zakończenie prac przygotowawczych i uruchomienie procesów planowane jest na początek lutego 2013 roku.

 

 


– Rozpoczęcie sprzedaży asortymentu 5.10.15 przez sieć było naturalną konsekwencją i kolejnym krokiem w rozwoju spółki. Kanał internetowej sprzedaży i dystrybucji znacznie poszerza możliwości dotarcia do naszych klientów. W celu zapewnienia optymalnych warunków rozwoju w tak konkurencyjnej branży jak e-commerce poszukiwaliśmy doświadczonego partnera – mówi Sebastian Moleda, dyrektor operacyjny Komex.S.A.


W ramach obowiązującej umowy, arvato będzie obsługiwało e-sklep 5.10.15 całościowo pod kątem procesów logistycznych. Ponadto spółka będzie odpowiadać za proces płatności w ramach dostaw kurierskich.


– 5.10.15 jest znaną marką, która od lat ma ugruntowaną pozycję na rynku odzieży dziecięcej. Zależy nam, by spółka mogła zachować najwyższe standardy jakości obsługi klientów także w sprzedaży internetowej. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie satysfakcjonująca dla obu stron i że dzięki naszemu zaangażowaniu, obsługa zamówień przez Internet będzie sprawna i spełniająca wysokie wymagania klientakomentuje Przemysław Klich, dyrektor ds. sprzedaży w obszarze media, e-commerce, programy lojalnościowe, arvato Polska.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C