Łatwiejsze zakupy dzięki Comp-Win

C

31-01-2011

  Sieć hurtowni elektrotechnicznych Elektroskandia usprawnia i przyspiesza dla swoich klientów proces zakupu dzięki rozwiązaniu IT poznańskiej firmy Comp-Win.   Elektroskandia, która od ponad 15 lat korzysta z systemów i usług Comp-Win, otwiera w swoich oddziałach Strefę Twoich Zakupów (STZ).     Prezentując rozwiązanie od strony sprzedażowej, celem wprowadzenia Strefy jest poprawienie jakości procesu kupowania towarów z szeroko pojętej elektrotechniki. Klienci hurtowni mogą dokonywać wyboru samodzielnie wśród eksponowanych produktów i dzięki temu dokładnie obejrzeć towar przed zakupem.   Analizując Strefę Twoich Zakupów od strony technicznej, firma Comp-Win zaproponowała i wdrożyła rozwiązanie, które składa się z czytnika kodów kreskowych (kolektora danych), aplikacji przetwarzającej informacje o towarach i parametryzującej warunki handlowe oraz kanałów wymiany informacji z systemem ERP firmy - na bazie autorskiego oprogramowania eLogistyka. Klient rozpoczynając zakupy w strefie otrzymuje czytnik. Po zakończeniu zakupów czytnik przekazywany jest sprzedawcy, który umieszcza urządzenie w stacji dokującej i rozpoczyna proces rejestracji sprzedaży. Na koniec wystawiane są dokumenty sprzedażowe. Cała operacja rozliczenia zakupów w Strefie trwa zaledwie kilkanaście sekund.   Zastosowane przez firmę Elektroskandia rozwiązanie IT jest kolejnym przykładem możliwości wykorzystania platformy integrującej eLogistyka firmy Comp-Win. Więcej o eLogistyce: www.comp-win.pl

 

comp-winSieć hurtowni elektrotechnicznych Elektroskandia usprawnia i przyspiesza dla swoich klientów proces zakupu dzięki rozwiązaniu IT poznańskiej firmy Comp-Win.

 

Elektroskandia, która od ponad 15 lat korzysta z systemów i usług Comp-Win, otwiera w swoich oddziałach Strefę Twoich Zakupów (STZ).

 

 

Prezentując rozwiązanie od strony sprzedażowej, celem wprowadzenia Strefy jest poprawienie jakości procesu kupowania towarów z szeroko pojętej elektrotechniki. Klienci hurtowni mogą dokonywać wyboru samodzielnie wśród eksponowanych produktów i dzięki temu dokładnie obejrzeć towar przed zakupem.

 

Analizując Strefę Twoich Zakupów od strony technicznej, firma Comp-Win zaproponowała i wdrożyła rozwiązanie, które składa się z czytnika kodów kreskowych (kolektora danych), aplikacji przetwarzającej informacje o towarach i parametryzującej warunki handlowe oraz kanałów wymiany informacji z systemem ERP firmy – na bazie autorskiego oprogramowania eLogistyka. Klient rozpoczynając zakupy w strefie otrzymuje czytnik. Po zakończeniu zakupów czytnik przekazywany jest sprzedawcy, który umieszcza urządzenie w stacji dokującej i rozpoczyna proces rejestracji sprzedaży. Na koniec wystawiane są dokumenty sprzedażowe. Cała operacja rozliczenia zakupów w Strefie trwa zaledwie kilkanaście sekund.

 

Zastosowane przez firmę Elektroskandia rozwiązanie IT jest kolejnym przykładem możliwości wykorzystania platformy integrującej eLogistyka firmy Comp-Win. Więcej o eLogistyce: www.comp-win.pl

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C