Auto Partner inwestuje w powierzchnie magazynowe

C

28-07-2016

Auto Partner powiększy dotychczas zajmowaną powierzchnię magazynowo-biurową o prawie 19 tysięcy m2. W MLP Bieruń firma wynajmie dodatkowe 11,5 tysięcy m2. oraz w parku logistycznym MLP Pruszków II uruchomi nowe centrum dystrybucyjne o powierzchni ponad 7 tys. m2.     Auto Partner wynajmie w parku MLP Bieruń blisko 11,5 tysięcy m2. powierzchni magazynowej wraz z 600 m2. powierzchni biurowej o podwyższonym standardzie, przeznaczonej do obsługi klientów indywidualnych i korporacyjnych. Auto Partner powiększy tym samym zajmowaną dotychczas powierzchnię w MLP Bieruń do ponad 27 tysięcy m2. Jednocześnie uruchomi nowe centrum dystrybucyjne w parku logistycznym MLP Pruszków II o powierzchni ponad 7 tysięcy m2. wraz z blisko 600 m2. powierzchni biurowej.   „Dynamiczny rozwój współpracy z Auto Partner jest dowodem na stałe zaufanie partnerów do naszej firmy. Cieszymy się, że nasza oferta w zakresie obiektów BTS jest dobrze oceniania przez najbardziej wymagających partnerów, co przekłada się na szybki wzrost skali działalności firmy” powiedział Radosław T. Krochta, Prezes Zarządu MLP Group.   „W tym roku zamierzamy znacznie zwiększyć naszą aktywność w zakresie komercjalizacji parków i w najbliższym okresie będziemy informować o kolejnych umowach. Poza  rozbudową  posiadanych  projektów wystartujemy w okolicach Wrocławia oraz Gliwic. Powinniśmy również uruchomić projekt w Łodzi oraz kolejny na Śląsku w Czeladzi” dodał Radosław T. Krochta.   Firma Auto Partner jest klientem MLP Group od 2014 roku i do tej pory wynajmowała ponad 16 tysięcy mkw. powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Bieruń. W ramach podpisanych umów Auto Partner będzie wynajmować w parkach logistycznych MLP Bieruń oraz MLP Pruszków II łącznie ponad 35 tysięcy mkw. powierzchni.     Zapisz

MLP Group magazyn 150Auto Partner powiększy dotychczas zajmowaną powierzchnię magazynowo-biurową o prawie 19 tysięcy m2. W MLP Bieruń firma wynajmie dodatkowe 11,5 tysięcy m2. oraz w parku logistycznym MLP Pruszków II uruchomi nowe centrum dystrybucyjne o powierzchni ponad 7 tys. m2.

 

 

Auto Partner wynajmie w parku MLP Bieruń blisko 11,5 tysięcy m2. powierzchni magazynowej wraz z 600 m2. powierzchni biurowej o podwyższonym standardzie, przeznaczonej do obsługi klientów indywidualnych i korporacyjnych. Auto Partner powiększy tym samym zajmowaną dotychczas powierzchnię w MLP Bieruń do ponad 27 tysięcy m2. Jednocześnie uruchomi nowe centrum dystrybucyjne w parku logistycznym MLP Pruszków II o powierzchni ponad 7 tysięcy m2. wraz z blisko 600 m2. powierzchni biurowej.

 

„Dynamiczny rozwój współpracy z Auto Partner jest dowodem na stałe zaufanie partnerów do naszej firmy. Cieszymy się, że nasza oferta w zakresie obiektów BTS jest dobrze oceniania przez najbardziej wymagających partnerów, co przekłada się na szybki wzrost skali działalności firmy” powiedział Radosław T. Krochta, Prezes Zarządu MLP Group.

 

„W tym roku zamierzamy znacznie zwiększyć naszą aktywność w zakresie komercjalizacji parków i w najbliższym okresie będziemy informować o kolejnych umowach. Poza  rozbudową  posiadanych  projektów wystartujemy w okolicach Wrocławia oraz Gliwic. Powinniśmy również uruchomić projekt w Łodzi oraz kolejny na Śląsku w Czeladzi” dodał Radosław T. Krochta.

 

Firma Auto Partner jest klientem MLP Group od 2014 roku i do tej pory wynajmowała ponad 16 tysięcy mkw. powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Bieruń. W ramach podpisanych umów Auto Partner będzie wynajmować w parkach logistycznych MLP Bieruń oraz MLP Pruszków II łącznie ponad 35 tysięcy mkw. powierzchni.

 

 

MLP Group 720

Zapisz

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C