Awanse w Prologis CEE

C

27-08-2013

Prologis, Inc. poinformował o czterech awansach w strukturach firmy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE).           Bartosz Mierzwiak awansował na stanowisko Senior Vice President, Market Officer w Polsce. Do zespołu Prologis dołączył w 2010 roku jako Vice President, Market Officer w Polsce. W swojej pracy ogromny nacisk kładzie na budowanie trwałych, opartych na zaufaniu, relacji zarówno z klientami, jak i pracownikami. Dzięki takiemu podejściu stworzył w regionie trzy efektywne zespoły Prologis działające w zakresie budowy, wynajmu jak i monetyzacji gruntów, które w znaczny sposób przyczyniły się do rozwoju spółki w Europie Środkowo-Wschodniej. Ogłoszone zostały także 3 inne awanse: Mark Zulver został awansowany na stanowisko Senior Vice President, Head of Operations, CEE, Ewa Zawadzka została mianowana na stanowisko Vice President, Head of Development w Polsce, Marek Fischer awansował na stanowisko Director Project Management w Polsce.      

prologis-logoPrologis, Inc. poinformował o czterech awansach w strukturach firmy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE).

 

 

 

 

 

prologis-bartosz-mierzwiakBartosz Mierzwiak awansował na stanowisko Senior Vice President, Market Officer w Polsce. Do zespołu Prologis dołączył w 2010 roku jako Vice President, Market Officer w Polsce. W swojej pracy ogromny nacisk kładzie na budowanie trwałych, opartych na zaufaniu, relacji zarówno z klientami, jak i pracownikami. Dzięki takiemu podejściu stworzył w regionie trzy efektywne zespoły Prologis działające w zakresie budowy, wynajmu jak i monetyzacji gruntów, które w znaczny sposób przyczyniły się do rozwoju spółki w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ogłoszone zostały także 3 inne awanse:

  • Mark Zulver został awansowany na stanowisko Senior Vice President, Head of Operations, CEE,
  • Ewa Zawadzka została mianowana na stanowisko Vice President, Head of Development w Polsce,
  • Marek Fischer awansował na stanowisko Director Project Management w Polsce.

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C