AWT wygrała przetarg na realizację przewozów dla ArcelorMittal

C

08-03-2013

  Międzynarodowy przewoźnik kolejowy AWT wygrał przetarg na realizację przewozów rudy żelaza z Bośni do położonych w Europie Środkowej zakładów przemysłowego giganta, ArcelorMittal w Republice Czeskiej i Polsce. Przewóz ponad pół miliona ton rudy rozpocznie się w marcu.   buy combivent online uk tamiflu online where to buy flonase online purchase cymbalta generic rituxan order sildenafil with no prescription buy zovirax   - Wygrana w tym międzynarodowym przetargu, ogłoszonym przez takiego przemysłowego giganta, jakim jest ArcelorMittal, jest dla nas dowodem na to, że zaliczamy się do pierwszej ligi europejskich firm przewozowych i możemy na równych zasadach konkurować z przewoźnikami państwowymi - zaznacza Edin Sose, dyrektor handlowy grupy AWT. Ruda żelaza będzie transportowana do zakładów ArcelorMittal w Ostrawie oraz do Krakowa i Dąbrowy Górniczej. AWT zapewni transport na całej trasie, czyli z Bośni przez Chorwację, Węgry, Słowację, Republikę Czeską i Polskę, łącznie z odpowiednim zapleczem technicznym i eksploatacyjnym, czyli udostępnieniem wagonów kolejowych. W ten sposób Europę Południową ze Środkową połączy średnio sześć pociągów towarowych. - Grupę ArcelorMittal łączy z nami profesjonalne podejście do biznesu, z czym spotykamy się zarówno u bośniackiego producenta, jak i u naszych odbiorców w poszczególnych zakładach. Jesteśmy przekonani, że te przewozy będą dobrą podstawą do rozszerzenia współpracy w przyszłości - dodaje Edin Sose.  

 

awttMiędzynarodowy przewoźnik kolejowy AWT wygrał przetarg na realizację przewozów rudy żelaza z Bośni do położonych w Europie Środkowej zakładów przemysłowego giganta, ArcelorMittal w Republice Czeskiej i Polsce. Przewóz ponad pół miliona ton rudy rozpocznie się w marcu.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 


– Wygrana w tym międzynarodowym przetargu, ogłoszonym przez takiego przemysłowego giganta, jakim jest ArcelorMittal, jest dla nas dowodem na to, że zaliczamy się do pierwszej ligi europejskich firm przewozowych i możemy na równych zasadach konkurować z przewoźnikami państwowymi – zaznacza Edin Sose, dyrektor handlowy grupy AWT.


Ruda żelaza będzie transportowana do zakładów ArcelorMittal w Ostrawie oraz do Krakowa i Dąbrowy Górniczej. AWT zapewni transport na całej trasie, czyli z Bośni przez Chorwację, Węgry, Słowację, Republikę Czeską i Polskę, łącznie z odpowiednim zapleczem technicznym i eksploatacyjnym, czyli udostępnieniem wagonów kolejowych. W ten sposób Europę Południową ze Środkową połączy średnio sześć pociągów towarowych.


– Grupę ArcelorMittal łączy z nami profesjonalne podejście do biznesu, z czym spotykamy się zarówno u bośniackiego producenta, jak i u naszych odbiorców w poszczególnych zakładach. Jesteśmy przekonani, że te przewozy będą dobrą podstawą do rozszerzenia współpracy w przyszłości – dodaje Edin Sose.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C