Błąd w mapie? Zgłoś go!

C

15-11-2012

  Emapa, producent map do nawigacji, wprowadziła rozbudowany system zgłaszania poprawek. Dzięki temu każdy Użytkownik map łódzkiej Spółki może sam udoskonalać dane kartograficzne i na bieżąco monitorować ich wprowadzanie. Dane od firmy znaleźć można w takich rozwiązaniach jak NaviExpert, iGO, Mio, Navmax, Mireo, GoClever, AutoPilot czy PL Topo.         Dostarcza również mapy do wielu portali internetowych, np. docelu.pl, jakdojade.pl, korkosfera.pl czy pkt.pl.   System zgłaszania poprawek w mapach Emapy dostępny jest na portalu Emapi.pl. Zgłoszona tam uwagi są weryfikowane przez dział kartografii, a następnie wprowadzane w kolejnej wersji map i udostępniane w rozwiązaniach korzystających z danych Emapy. Każdego roku odbywają się minimum 4 takie aktualizacje mapy Polski.   Chcąc zgłosić poprawkę do serwisu Emapi.pl należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na miejsce, w którym chcemy zgłosić poprawkę. Pojawi się menu kontekstowe, w którym wybieramy opcję "Zgłoś poprawkę". Zgłaszać poprawki można anonimowo (bez wcześniejszej rejestracji), jak również po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto w serwisie.

 

mapeczkaEmapa, producent map do nawigacji, wprowadziła rozbudowany system zgłaszania poprawek. Dzięki temu każdy Użytkownik map łódzkiej Spółki może sam udoskonalać dane kartograficzne i na bieżąco monitorować ich wprowadzanie. Dane od firmy znaleźć można w takich rozwiązaniach jak NaviExpert, iGO, Mio, Navmax, Mireo, GoClever, AutoPilot czy PL Topo.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

 

Dostarcza również mapy do wielu portali internetowych, np. docelu.pl, jakdojade.pl, korkosfera.pl czy pkt.pl.

 

System zgłaszania poprawek w mapach Emapy dostępny jest na portalu Emapi.pl. Zgłoszona tam uwagi są weryfikowane przez dział kartografii, a następnie wprowadzane w kolejnej wersji map i udostępniane w rozwiązaniach korzystających z danych Emapy. Każdego roku odbywają się minimum 4 takie aktualizacje mapy Polski.

 

Chcąc zgłosić poprawkę do serwisu Emapi.pl należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na miejsce, w którym chcemy zgłosić poprawkę. Pojawi się menu kontekstowe, w którym wybieramy opcję “Zgłoś poprawkę”. Zgłaszać poprawki można anonimowo (bez wcześniejszej rejestracji), jak również po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto w serwisie.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C