BEUMER dostarcza firmie Umweltdienste Bohn kompletną instalację do transportu i uzdatniania paliw alternatywnych

C

01-01-1970

Aby podnieść rentowność eksploatacji, należące do koncernu Dyckerhoff przedsiębiorstwo Deuna Zement GmbH zamierza w swoim zakładzie w Deuna / Turyngia zasilać w przyszłości palniki główne obu pieców obrotowych paliwami alternatywnymi za pomocą nowego połączenia.W ramach partnerstwa na dostawę paliw alternatywnych firma Umweltdienste Bohn GmbH z Alsfeld w Hesji otrzymała zamówienie na zainstalowanie urządzenia uzdatniającego na […]

Aby podnieść rentowność eksploatacji, należące do koncernu Dyckerhoff przedsiębiorstwo Deuna Zement GmbH zamierza w swoim zakładzie w Deuna / Turyngia zasilać w przyszłości palniki główne obu pieców obrotowych paliwami alternatywnymi za pomocą nowego połączenia.W ramach partnerstwa na dostawę paliw alternatywnych firma Umweltdienste Bohn GmbH z Alsfeld w Hesji otrzymała zamówienie na zainstalowanie urządzenia uzdatniającego na terenie zakładu Deuna Zement.

Firma Umweltdienste Bohn jako generalny wykonawca zleciła BEUMER Group dostawę kompletnej instalacji do wydajnego transportu i dozowania materiałów o różnym składzie. Sercem tej instalacji jest przenośnik taśmowo-rurowy Pipe Conveyor: zamknięty system transportuje materiał w sposób ekologiczny, bezemisyjny i energooszczędny. Zakres dostawy obejmuje ponadto trzy leje podawcze z przenośnikiem ślimakowym, przenośnikiem taśmowym, sitem gwiazdowym i wagami. Dochodzi do tego konstrukcja stalowa, elektronika i sterowanie. Uruchomienie jest planowane na luty 2018 r.

Klient zdecydował się na nas, ponieważ oferujemy kompletne rozwiązanie z jednej ręki – mówi Tomas Hrala, kierownik projektu w BEUMER Group. Z naszym know how i skrojonymi na miarę systemami gwarantujemy mu optymalny serwis. Firma Umweltdienste Bohn uzyskuje ponadto kompleksowe wsparcie kompetentnego producenta systemów.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C