Bezpłatna pomoc kierowcom po wypadkach

C

28-04-2010

_ Program "Trakt", prowadzony przez Uniwersytet Warszawski oferuje bezpłatną i fachową pomoc wszystkim osobom, które w ciągu ostatnich dwóch lat uczestniczyły, były świadkami wypadku lub doświadczyły utraty bliskiej osoby w wypadku. Nierzadko uczestnictwo w wypadku drogowym skutkuje nabyciem tak zwanego zespołu stresu pourazowego. Dotyczy to również osób, które były świadkami wypadku lub w jego wyniku utraciły bliską osobę. Dlatego przy Uniwersytecie Warszawskim powstał program psychologicznej pomocy uczestnikom wypadków komunikacyjnych "Trakt" finansowany ze środków Unii Europejskiej - bezpłatny dla pacjentów.   Dotychczas w ramach "Traktu" skuteczną pomoc uzyskało ponad 100 osób, cierpiących na zespół stresu pourazowego. Program zapewnia możliwość uzyskania specjalistycznej diagnozy psychologicznej problemów posttraumatycznych (takich jak kłopoty ze snem, nawracające wspomnienia, nadmierne poddenerwowanie lub kłopoty z koncentracją uwagi). W przypadku stwierdzenia zespołu stresu pourazowego, oferowana jest możliwość bezpłatnej terapii prowadzonej przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.   Jest to pierwsza w Polsce, zakrojona na tak szeroką skalę akcja pomocy psychologicznej dla ofiar wypadków drogowych wszystkich rodzajów pojazdów - od rowerów, poprzez motocykle, samochody osobowe, aż po ciężarówki. Więcej informacji o programie można uzyskać na stronie internetowej: www.wypadki-drogowe.pl. Orgnizatorzy proszą, aby wszelkie pytania i wątpliwości kierować na adres mailowy: terapia@psych.uw.edu.pl lub bezpośrednio telefonując pod numer tel.: 509127858   

_

Program “Trakt”, prowadzony przez Uniwersytet Warszawski oferuje bezpłatną i fachową pomoc wszystkim osobom, które w ciągu ostatnich dwóch lat uczestniczyły, były świadkami wypadku lub doświadczyły utraty bliskiej osoby w wypadku.


PROMOCJA

PROMOCJA

Nierzadko uczestnictwo w wypadku drogowym skutkuje nabyciem tak zwanego zespołu stresu pourazowego. Dotyczy to również osób, które były świadkami wypadku lub w jego wyniku utraciły bliską osobę. Dlatego przy Uniwersytecie Warszawskim powstał program psychologicznej pomocy uczestnikom wypadków komunikacyjnych “Trakt” finansowany ze środków Unii Europejskiej – bezpłatny dla pacjentów.

 

Dotychczas w ramach “Traktu” skuteczną pomoc uzyskało ponad 100 osób, cierpiących na zespół stresu pourazowego. Program zapewnia możliwość uzyskania specjalistycznej diagnozy psychologicznej problemów posttraumatycznych (takich jak kłopoty ze snem, nawracające wspomnienia, nadmierne poddenerwowanie lub kłopoty z koncentracją uwagi). W przypadku stwierdzenia zespołu stresu pourazowego, oferowana jest możliwość bezpłatnej terapii prowadzonej przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

 

Jest to pierwsza w Polsce, zakrojona na tak szeroką skalę akcja pomocy psychologicznej dla ofiar wypadków drogowych wszystkich rodzajów pojazdów – od rowerów, poprzez motocykle, samochody osobowe, aż po ciężarówki.

Więcej informacji o programie można uzyskać na stronie internetowej: www.wypadki-drogowe.pl. Orgnizatorzy proszą, aby wszelkie pytania i wątpliwości kierować na adres mailowy: terapia@psych.uw.edu.pl lub bezpośrednio telefonując pod numer tel.: 509127858

  

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C