Bezpłatna odprawa celna dla nowych klientów Albatros Cargo

C

30-09-2013

Albatros Cargo  informuje, że od 1 października do końca 2013 roku odprawy celne w eksporcie dla wszystkich nowych klientów firmy Albatros Cargo będą się odbywały całkowicie bezpłatnie*.           Firma, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oraz kontynuując kampanię z 2012 roku, która zakończyła się dużym sukcesem podjęła decyzję o jej wznowieniu, przewidując nie mniejsze zainteresowanie ofertą firmy.   By skorzystać z promocji należy przy kontakcie z Albatros Cargo powołać się na hasło ?darmowa odprawa?.   Szczegóły promocji dostępne są pod adresem mailowym info@albatroscargo.pl lub pod numerem telefonu +48-22-825-43-06    

albatros-cargo-1Albatros Cargo  informuje, że od 1 października do końca 2013 roku odprawy celne w eksporcie dla wszystkich nowych klientów firmy Albatros Cargo będą się odbywały całkowicie bezpłatnie*.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

Firma, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oraz kontynuując kampanię z 2012 roku, która zakończyła się dużym sukcesem podjęła decyzję o jej wznowieniu, przewidując nie mniejsze zainteresowanie ofertą firmy.

 

By skorzystać z promocji należy przy kontakcie z Albatros Cargo powołać się na hasło ?darmowa odprawa?.

 

Szczegóły promocji dostępne są pod adresem mailowym info@albatroscargo.pl lub pod numerem telefonu +48-22-825-43-06

 

valeo-logo

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C