Bezpośrednie połączenia drobnicowe na Syberię – oszczędność czasu i pieniędzy

C

23-09-2010

  Grupa  LOXX    jako pierwsza w Europie  uruchomiła bezpośrednie połączenia drobnicowe  na Syberię. Jest to nowość w branży TSL.   Dotychczas ładunki drobnicowe na Syberię były najczęściej wysyłane najpierw do Moskwy, a następnie po odprawie celnej transportowane do miejsca rozładunku na Syberii. Unikalność usługi firmy LOXX  polega na tym, że towar transportowany jest regularnie i  bezpośrednio do wschodniej Rosji. Samochody liniowe  wyjeżdżają z Warszawy w każdy poniedziałek do takich miast jak: Perm, Jekaterynburg, Nowosybirsk, Kemerowo. Szczególną cechą usługi jest fakt, iż każde z wyżej wymienionych miast posiada niezależne połączenie,  co przyspiesza cały proces transportu.   W niedalekiej przyszłości planowane jest otworzenie kolejnych stacji docelowych na Syberii w miastach: Omsk, Krasnojarsk, Barnauł.Oferta  transportowa skierowana jest nie tylko do eksporterów ale również firm spedycyjnych, które chciałyby przyłączyć się do przedsięwzięcia.

 

Grupa  LOXX    jako pierwsza w Europie  uruchomiła bezpośrednie połączenia drobnicowe  na Syberię. Jest to nowość w branży TSL.

 

Dotychczas ładunki drobnicowe na Syberię były najczęściej wysyłane najpierw do Moskwy, a następnie po odprawie celnej transportowane do miejsca rozładunku na Syberii.

Unikalność usługi firmy LOXX  polega na tym, że towar transportowany jest regularnie i  bezpośrednio do wschodniej Rosji. Samochody liniowe  wyjeżdżają z Warszawy w każdy poniedziałek do takich miast jak: Perm, Jekaterynburg, Nowosybirsk, Kemerowo. Szczególną cechą usługi jest fakt, iż każde z wyżej wymienionych miast posiada niezależne połączenie,  co przyspiesza cały proces transportu.

 

W niedalekiej przyszłości planowane jest otworzenie kolejnych stacji docelowych na Syberii w miastach: Omsk, Krasnojarsk, Barnauł.Oferta  transportowa skierowana jest nie tylko do eksporterów ale również firm spedycyjnych, które chciałyby przyłączyć się do przedsięwzięcia.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C