Biedronka otwiera nowe Centrum Dystrybucyjne w Lubartowie

C

05-09-2013

Do sieci logistycznej Biedronki dołączyło nowe centrum dystrybucyjne otwarte w Lubartowie 4 września br. Nowy obiekt służy do zaopatrzenia ok. 150 sklepów Biedronka w regionie, a bezpośrednie zatrudnienie w nim znalazło ponad 300 osób.           Centrum mieści się przy ul. Gazowej 3 w Lubartowie. Jego powierzchnia magazynowa wynosi 28 tys. m2. Obsługa załadunkowo-rozładunkowa odbywać się będzie za pośrednictwem 62 doków. Sprawne zaopatrzenie sklepów sieci Biedronka w regionie zapewni nowoczesna flota, która składa się z 66 naczep i 47 samochodów dostawczych. Każdego dnia centrum opuszczać będzie ponad 140 pojazdów.   Nowe centrum dystrybucyjne w Lubartowie, zatrudniające ok. 320 pracowników, jest istotnym wzmocnieniem dla lokalnego rynku pracy. Oprócz miejsc pracy na stanowiskach związanych bezpośrednio z logistyką oraz funkcjonowaniem sklepów w regionie, otwarcie centrum wygenerowało także ok. 200 miejsc pracy dla pracowników zatrudnionych pośrednio, w firmach obsługujących centrum ?ochroniarskich, sprzątających, cateringowych i logistycznych, w tym dla kierowców samochodów dostawczych dostarczających towar z centrum do sklepów.      

biedronka-lubartow-1Do sieci logistycznej Biedronki dołączyło nowe centrum dystrybucyjne otwarte w Lubartowie 4 września br. Nowy obiekt służy do zaopatrzenia ok. 150 sklepów Biedronka w regionie, a bezpośrednie zatrudnienie w nim znalazło ponad 300 osób.

 

 

 

 

 

Centrum mieści się przy ul. Gazowej 3 w Lubartowie. Jego powierzchnia magazynowa wynosi 28 tys. m2. Obsługa załadunkowo-rozładunkowa odbywać się będzie za pośrednictwem 62 doków. Sprawne zaopatrzenie sklepów sieci Biedronka w regionie zapewni nowoczesna flota, która składa się z 66 naczep i 47 samochodów dostawczych. Każdego dnia centrum opuszczać będzie ponad 140 pojazdów.

 

Nowe centrum dystrybucyjne w Lubartowie, zatrudniające ok. 320 pracowników, jest istotnym wzmocnieniem dla lokalnego rynku pracy. Oprócz miejsc pracy na stanowiskach związanych bezpośrednio z logistyką oraz funkcjonowaniem sklepów w regionie, otwarcie centrum wygenerowało także ok. 200 miejsc pracy dla pracowników zatrudnionych pośrednio, w firmach obsługujących centrum ?ochroniarskich, sprzątających, cateringowych i logistycznych, w tym dla kierowców samochodów dostawczych dostarczających towar z centrum do sklepów.


 

biedronka-lubartow-2

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C