BPM – efektywne zarządzanie procesami biznesowymi – konferencja

C

29-10-2012

  28 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja "BPM - efektywne zarządzanie procesami biznesowymi", której patronuje TSL Biznes. Efektywność przedsiębiorstwa, instytucji czy innej organizacji niezmiennie zależy od zintegrowanych systemów działających wewnątrz firmy. Zachodzące w nich operacje przekładają się bowiem na maksymalizację wykorzystania zasobów i lepszych wyników pracy.       Znajomość tematyki BPM pozwoli w przyszłości podjąć właściwe decyzje i działania, usprawnić przepływ informacji czy też szybko zidentyfikować problemy zaistniałe w organizacji. Cenną wiedzę z zakresu modelowania procesów biznesowych, przedstawią kluczowi gracze na rynku, a wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi. Proponowane zagadnienia: - zarządzanie procesami, - automatyzacja i optymalizacja procesów biznesowych, - audyt procesów, - SOA / BPO / BAM w firmie, - projektowanie i modelowanie procesów biznesowych, - analiza procesów, - workflow, - notacje BPM, - przykłady wdrożeń - case studies.   Do udziału w konferencji zaproszone są osoby odpowiedzialne za: - pozyskiwanie i utrzymanie infrastruktury technicznej firmy, - wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, - podejmowanie decyzji w zakresie sposobu funkcjonowania przedsiębiorstwa, - zarządzanie zmianami, - definiowanie strategii działania organizacji, - dobór rozwiązań i narzędzi, służących optymalizacji procesów zachodzących w organizacjach, - rozwój IT w danej firmie, - wybór, zakup i wdrażanie systemów do zarządzania procesami biznesowymi.   Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny.

 

optymalizacja28 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja “BPM – efektywne zarządzanie procesami biznesowymi”, której patronuje TSL Biznes. Efektywność przedsiębiorstwa, instytucji czy innej organizacji niezmiennie zależy od zintegrowanych systemów działających wewnątrz firmy. Zachodzące w nich operacje przekładają się bowiem na maksymalizację wykorzystania zasobów i lepszych wyników pracy.

 

 

 


Znajomość tematyki BPM pozwoli w przyszłości podjąć właściwe decyzje i działania, usprawnić przepływ informacji czy też szybko zidentyfikować problemy zaistniałe w organizacji. Cenną wiedzę z zakresu modelowania procesów biznesowych, przedstawią kluczowi gracze na rynku, a wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi.


Proponowane zagadnienia:

– zarządzanie procesami,

– automatyzacja i optymalizacja procesów biznesowych,

– audyt procesów,

– SOA / BPO / BAM w firmie,

– projektowanie i modelowanie procesów biznesowych,

– analiza procesów,

– workflow,

– notacje BPM,

– przykłady wdrożeń – case studies.

 

Do udziału w konferencji zaproszone są osoby odpowiedzialne za:

– pozyskiwanie i utrzymanie infrastruktury technicznej firmy,

– wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych,

– podejmowanie decyzji w zakresie sposobu funkcjonowania przedsiębiorstwa,

– zarządzanie zmianami,

– definiowanie strategii działania organizacji,

– dobór rozwiązań i narzędzi, służących optymalizacji procesów zachodzących w organizacjach,

– rozwój IT w danej firmie,

– wybór, zakup i wdrażanie systemów do zarządzania procesami biznesowymi.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C