Branża TSL po godzinach: czas na zmagania na wodzie

C

24-08-2012

Już za niecały miesiąc, w dniach 13-16 września, odbędą się 2. Regaty branży TSL o Puchar PISiL - ShipCup'12. Tegoroczne zmagania również odbędą się na Mazurach, ale tym razem na Jeziorze Niegocin. Bazą będzie Port PTTK Wilkasy.   To nie koniec zmian w stosunku do zeszłorocznej imprezy, ponieważ załogi będą ścigały się na bardzo komfortowych jachtach Maxus 24. Są też stałe wyznaczniki prestiżu tego wydarzenia, takie jak Patronat Honorowy Polskiej Izby Spedycji i Logistyki oraz wsparcie BCT - Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego, spółki G.L.G. jako fundatora unikalnych nagród oraz firmy poligraficznej Omnidruk. Swoją obecność zapowiedział również Przewodniczący Rady PISiL, Pan Marek Tarczyński. Nasz portal zaangażował się jako Partner Medialny w promocję tej oddolnej, aczkolwiek cennej dla branży inicjatywy, organizowanej przez kilku pracowników firm spedycyjnych.   W tym roku wystartuje 15 załóg z 10 firm. Swoje jachty wystawiły w kolejności alfabetycznej: BCT - Bałtycki Terminal Kontenerowy, DB Schenker, Euro-Shipping, Fedex Trade Networks, Hapag-Lloyd, IGS Schreiner, Sealand Logistics, Shipco Transport, TSLogistic oraz ZIM. W całym wydarzeniu weźmie udział około 100 osób, dla których organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji, m. in. wieczorne koncerty szantowe w wykonaniu zespołów Mordewind i O.K.A.W. Sztorm. Program regat znajdą Państwo na stronie projektu www.ShipCup.plCzas pozabiznesowej konkurencji na wodzie już blisko, więc wraz z organizatorami życzymy wszystkim uczestnikom pomyślnych wiatrów i "stopy wody pod kilem". Cięcie kosztów w zakładzie produkcyjnym? Jak to się robi? O tym, że warto ciąć koszty, nie trzeba nikogo przekonywać. Redukcja kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości produktu pozwala nie tylko zmaksymalizować zyski, lecz także ustrzec się przed negatywnymi skutkami kolejnej fali kryzysu gospodarczego.


20120721

Już za niecały miesiąc, w dniach 13-16 września, odbędą się 2. Regaty branży TSL o Puchar PISiL – ShipCup’12. Tegoroczne zmagania również odbędą się na Mazurach, ale tym razem na Jeziorze Niegocin. Bazą będzie Port PTTK Wilkasy.


 


To nie koniec zmian w stosunku do zeszłorocznej imprezy, ponieważ załogi będą ścigały się na bardzo komfortowych jachtach Maxus 24. Są też stałe wyznaczniki prestiżu tego wydarzenia, takie jak Patronat Honorowy Polskiej Izby Spedycji i Logistyki oraz wsparcie BCT – Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego, spółki G.L.G. jako fundatora unikalnych nagród oraz firmy poligraficznej Omnidruk. Swoją obecność zapowiedział również Przewodniczący Rady PISiL, Pan Marek Tarczyński. Nasz portal zaangażował się jako Partner Medialny w promocję tej oddolnej, aczkolwiek cennej dla branży inicjatywy, organizowanej przez kilku pracowników firm spedycyjnych.

 

20120828W tym roku wystartuje 15 załóg z 10 firm. Swoje jachty wystawiły w kolejności alfabetycznej: BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy, DB Schenker, Euro-Shipping, Fedex Trade Networks, Hapag-Lloyd, IGS Schreiner, Sealand Logistics, Shipco Transport, TSLogistic oraz ZIM. W całym wydarzeniu weźmie udział około 100 osób, dla których organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji, m. in. wieczorne koncerty szantowe w wykonaniu zespołów Mordewind i O.K.A.W. Sztorm. Program regat znajdą Państwo na stronie projektu www.ShipCup.pl

Czas pozabiznesowej konkurencji na wodzie już blisko, więc wraz z organizatorami życzymy wszystkim uczestnikom pomyślnych wiatrów i “stopy wody pod kilem”.

Cięcie kosztów w zakładzie produkcyjnym? Jak to się robi? O tym, że warto ciąć koszty, nie trzeba nikogo przekonywać. Redukcja kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości produktu pozwala nie tylko zmaksymalizować zyski, lecz także ustrzec się przed negatywnymi skutkami kolejnej fali kryzysu gospodarczego.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C