Business Intelligence – nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy

C

28-09-2012

  16 października 2012r w Warszawie odbędzie się konferencja pt.  "Podniesienie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa z wykorzystaniem narzędzi Business Intelligence". Business Intelligence to szereg elementów wspierających proces podejmowania decyzji. Opiera się na stosowaniu wielu umiejętności, technologii, aplikacji i praktyk, służących do przekształcania danych w informacje, a ich w wiedzę, wykorzystywaną ostatecznie do zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstwa. TSL Biznes objął nad wydarzeniem patronat medialny.       Na spotkaniu wystąpią niezależni eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami, a także liderzy dostępnych na rynku rozwiązań m.in.: BSSG, Softmaks.pl.   Proponowane zagadnienia tematyczne:- gromadzenie i integracja danych - hurtownie danych- zarządzanie danymi i ich jakością- infrastruktura analityczna - narzędzia do zaawansowanej analityki (OLAP, analizy Ad-hoc, Data Mining - eksploracja danych, planowanie strategiczne i operacyjne, dystrybucja informacji, raportów i analiz)- narzędzia do zarządzania wydajnością finansową (Performance Management) (planowanie, budżetowanie, prognozowanie, analiza finansowa, strategiczna karta wyników)- dynamika wdrożenia BI i otrzymywanych efektów- OLAP - odległe dzieje?- best practices   Organizatorzy zapraszają: kadrę podejmującą decyzje strategiczne w firmie - dyrektorów finansowych; menadżerów Business Intelligence, dyrektorów i kierowników IT, kierowników projektów, architektów i specjalistów, administratorów hurtowni danych; architektów aplikacji; osoby odpowiedzialne za rozwój firmy.   Udział jest bezpłatny dla wyżej wymieniowych odbiorców z branż: produkcja, przemysł, logistyka, usługi, finanse, telekomunikacja. Ilość miejsc ograniczona. Kontakt z organizatorem:Magdalena Siwektel. +48 22/ 101 33 44magdalena.siwek@multitrain.pl

 

konfa116 października 2012r w Warszawie odbędzie się konferencja pt.  “Podniesienie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa z wykorzystaniem narzędzi Business Intelligence”. Business Intelligence to szereg elementów wspierających proces podejmowania decyzji. Opiera się na stosowaniu wielu umiejętności, technologii, aplikacji i praktyk, służących do przekształcania danych w informacje, a ich w wiedzę, wykorzystywaną ostatecznie do zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstwa. TSL Biznes objął nad wydarzeniem patronat medialny.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

Na spotkaniu wystąpią niezależni eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami, a także liderzy dostępnych na rynku rozwiązań m.in.: BSSG, Softmaks.pl.

 

Proponowane zagadnienia tematyczne:
– gromadzenie i integracja danych – hurtownie danych
– zarządzanie danymi i ich jakością
– infrastruktura analityczna – narzędzia do zaawansowanej analityki (OLAP, analizy Ad-hoc, Data Mining – eksploracja danych, planowanie strategiczne i operacyjne, dystrybucja informacji, raportów i analiz)
– narzędzia do zarządzania wydajnością finansową (Performance Management) (planowanie, budżetowanie, prognozowanie, analiza finansowa, strategiczna karta wyników)
– dynamika wdrożenia BI i otrzymywanych efektów
– OLAP – odległe dzieje?
– best practices

 

Organizatorzy zapraszają: kadrę podejmującą decyzje strategiczne w firmie – dyrektorów finansowych; menadżerów Business Intelligence, dyrektorów i kierowników IT, kierowników projektów, architektów i specjalistów, administratorów hurtowni danych; architektów aplikacji; osoby odpowiedzialne za rozwój firmy.

 

Udział jest bezpłatny dla wyżej wymieniowych odbiorców z branż: produkcja, przemysł, logistyka, usługi, finanse, telekomunikacja.

Ilość miejsc ograniczona.

Kontakt z organizatorem:
Magdalena Siwek
tel. +48 22/ 101 33 44
magdalena.siwek@multitrain.pl

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C