C.H. Robinson Polska po raz kolejny z tytułem Top Employer

C

31-01-2020


Polski oddział C.H. Robinson został ponownie uhonorowany tytułem Top Employer. Wyróżnienie dla najlepszych pracodawców przyznano firmie drugi rok z rzędu.

Organizacje z tytułem Top Employer 2020 odznaczają się najlepszymi praktykami zarządzania zasobami ludzkimi, w których na pierwszym miejscu stoi pracownik. Działania firm w tym obszarze oceniane są na podstawie pogłębionej ankiety z ponad setką pytań obejmujących 600 zagadnień z zakresu wspierania talentów.

„Globalny sukces C.H. Robinson opiera się na bardzo mocnych lokalnych zespołach. Ich rozwój jest dla nas podstawą, dlatego dynamicznie inwestujemy w programy, dzięki którym możemy wspierać naszych ekspertów od pierwszych dni w strukturach firmy” – komentuje Arkadiusz Glinka, dyrektor transportu na Europę Środkowo-Wschodnią i dodaje: „Kolejne już wyróżnienie tytułem Top Employer świadczy o sukcesie starań, by zapewnić naszym pracownikom najlepsze środowisko pracy, w którym mogą się rozwijać, wykorzystywać swoje talenty i odkrywać nowe możliwości zawodowe”.

Top Employers Institute certyfikował ponad 1500 firm w 118 krajach. Za pomocą globalnego badania organizacja analizuje praktyki zarządzania zasobami ludzkimi w obszarach takich jak m.in.: strategia rozwoju talentów, planowanie zasobów ludzkich, pozyskiwanie talentów, wdrażanie nowych pracowników, szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych, rozwój kariery i planowanie sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia oraz kultura firmy.

David Plink, CEO Top Employers Institute, podkreśla: „Firmy wyróżnione tytułem Top Employer 2020 wykazały, że ich działania w obszarze HR mają pozytywny wpływ na całokształt doświadczeń w miejscu pracy. Są one doskonałym przykładem organizacji, które poprzez swoje praktyki wspierają rozwój swoich pracowników. Gratulacje”.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C