CargoON nagrodzony w plebiscycie Logistics Awards 2022

C

16-09-2022

Dock Scheduler oferowany przez CargoON zwyciężył w kategorii dotyczącej optymalizacji kosztów magazynowych, transportowych i dystrybucyjnych.

Dock Scheduler to nowoczesny system do zarządzania oknami czasowymi w magazynie, pozwalający na pełną cyfryzację procesu awizacji w firmie i zwiększenie wydajności w zarządzaniu harmonogramem dostaw. System ten jest dostępny jako część platformy CargoON, ale także osobny produkt.

– Zwiększenie przepustowości magazynu nawet o 25% czy skrócenie czasu oczekiwania na załadunek o prawie 70% to realne liczby. Liczby, którymi dzielą się nasi klienci. To wszystko dzieje się bez dodatkowych inwestycji, bez zwiększenia ilości zmian, personelu czy sprzętu – podkreśla Klaudia Cozac, dyrektor marki w CargoON.eu. – Bardzo cieszy nas ta nagroda. To dowód na to, że nasza misja dostarczenia klientom rozwiązań pozwalających na pełną cyfryzację i automatyzację całego procesu zarządzania transportem jest potrzebna

Plebiscyt Logistics Awards Poland to pionierska inicjatywa redakcji magazynu „Logistics Manager” mająca wyłonić laureatów w kilkunastu kategoriach tematycznych związanych z branżą logistyczną. Formuła plebiscytu dawała okazję do otrzymania od klientów wiarygodnego informacji zwrotnej o jakości produktów i usług.

CargoON był nominowany w dwóch kategoriach. Walczył także o nagrodę za rozwiązania wspomagające proces digitalizacji łańcucha dostaw za produkt CargoON Freights.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C