Carlsberg Polska podpisuje umowę z ALD Automotive

C

12-10-2010

{modal href="/images/stories/carlsberg_umowa1_big.jpg"} {/modal} Firma Carlsberg Polska Sp. z o.o. podpisała z ALD Automotive Polska Sp. z o.o. umowy o współpracy w zakresie finansowania i obsługi serwisowej samochodów.   Carlsberg Polska zarządza obecnie flotą ponad pięciuset samochodów różnych typów. Jest to ilość pozwalającą na skuteczne wprowadzenie trzeciego operatora CFM (ang. car fleet management).   - Celem projektu, jaki prowadziliśmy w pierwszej połowie roku było wysondowanie najnowszych  praktyk i rozwiązań stosowanych przez firmy CFM oraz implementacja najbardziej korzystnych rozwiązań. Najlepiej w tym projekcie układała się współpraca z ALD Automotive i to właśnie ta firma zdobyła nasz kredyt zaufania - mówi Michał Soćko - menedżer ds. floty samochodowej w Carlsberg Polska.   - Carlsberg Polska to wiodący producent w branży piwowarskiej, która posiada jedną z najbardziej cenionych i wyrazistych marek. Firma już dziś stosuje wysokie standardy zarządzania, a naszym celem jest dodatkowo zwiększyć efektywność wykorzystania samochodów Carlsberga. Mamy nadzieję, że podpisanie umowy przerodzi się w długotrwałą współpracę, która będzie przynosić korzyści dla obu stron - mówi Łukasz Żurek, dyrektor handlowy ALD Automotive Polska.   ALD Automotive to wiodąca firma w segmencie pełnego leasingu operacyjnego samochodów. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewniając wysoką jakość usług, pozwalających ograniczyć całkowity koszt posiadania pojazdów. ALD Automotive wykracza poza standardową ofertę usług finansowania leasingiem i zarządzania flotą pojazdów, zapewniając m.in. wysokiej klasy ofertę wynajmu samochodów przedkontraktowych, a także elastyczne usługi CFM, dostosowane do każdego użytkownika z osobna.

{modal href=”/images/stories/carlsberg_umowa1_big.jpg”}

{/modal}

Firma Carlsberg Polska Sp. z o.o. podpisała z ALD Automotive Polska Sp. z o.o. umowy o współpracy w zakresie finansowania i obsługi serwisowej samochodów.

 

Carlsberg Polska zarządza obecnie flotą ponad pięciuset samochodów różnych typów. Jest to ilość pozwalającą na skuteczne wprowadzenie trzeciego operatora CFM (ang. car fleet management).

 

Celem projektu, jaki prowadziliśmy w pierwszej połowie roku było wysondowanie najnowszych  praktyk i rozwiązań stosowanych przez firmy CFM oraz implementacja najbardziej korzystnych rozwiązań. Najlepiej w tym projekcie układała się współpraca z ALD Automotive i to właśnie ta firma zdobyła nasz kredyt zaufania – mówi Michał Soćko – menedżer ds. floty samochodowej w Carlsberg Polska.

 

Carlsberg Polska to wiodący producent w branży piwowarskiej, która posiada jedną z najbardziej cenionych i wyrazistych marek. Firma już dziś stosuje wysokie standardy zarządzania, a naszym celem jest dodatkowo zwiększyć efektywność wykorzystania samochodów Carlsberga. Mamy nadzieję, że podpisanie umowy przerodzi się w długotrwałą współpracę, która będzie przynosić korzyści dla obu stron – mówi Łukasz Żurek, dyrektor handlowy ALD Automotive Polska.

 

ALD Automotive to wiodąca firma w segmencie pełnego leasingu operacyjnego samochodów. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewniając wysoką jakość usług, pozwalających ograniczyć całkowity koszt posiadania pojazdów. ALD Automotive wykracza poza standardową ofertę usług finansowania leasingiem i zarządzania flotą pojazdów, zapewniając m.in. wysokiej klasy ofertę wynajmu samochodów przedkontraktowych, a także elastyczne usługi CFM, dostosowane do każdego użytkownika z osobna.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C