Ceny ubezpieczeń samochodów firmowych będą rosły, ale nie w leasingu

C

16-12-2010

  Spółki Leasingowe BZ WBK od grudnia br. poszerzają swoją ofertę ubezpieczeniową o program ubezpieczeń wieloletnich. Dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się na kupno polisy razem z finansowaniem oznacza to gwarancję niezmienności stawek ubezpieczeniowych w całym okresie trwania umów leasingu i pożyczki.       - Ceny polis na całym rynku rosną od ok. pół roku i dotyczy to przede wszystkim samochodów firmowych. Do tej pory podwyżki sięgnęły tutaj nawet 30%. Jednocześnie trudno przewidzieć jakie strategie cenowe będą realizowane przez towarzystwa w przyszłym roku. W tej sytuacji stałość warunków ubezpieczenia w perspektywie kilku lat jest dla przedsiębiorców dużą korzyścią - podkreśla  Mariusz Włodarczyk, członek zarządu BZ WBK Leasing. Program ubezpieczeń wieloletnich dotyczy zarówno polis komunikacyjnych (realizowanych we współpracy z PZU) jak i majątkowych (PZU oraz Ergo Hestia). Umowa ubezpieczeniowa jest zawierana na cały okres trwania umowy leasingu w systemie jednorocznym z zachowaniem gwarancji poziomu składki w kolejnych latach. Płatność składki odbywa się w dogodnych miesięcznych ratach doliczanych do rat leasingu lub pożyczki. - Ofertę finansowania uzupełniamy o ciekawe produkty ubezpieczeniowe od kilku lat, bo to rozwiązanie jest pożądane przez przedsiębiorców. Jest dla nich wygodne i daje realne korzyści - podkreśla Mariusz Włodarczyk.   Poza standardowym ubezpieczeniem komunikacyjnym i majątkowym przygotowywanymi we współpracy z PZU i Ergo Hestia, w Spółkach Leasingowych BZ WBK dostępne jest także ubezpieczenie ochrony prawnej, gwarantujące pomoc w dochodzeniu roszczeń w przypadku kolizji lub szkody całkowitej. Z kolei BZ WBK Leasing Assistance zapewnia klientowi i jego rodzinie poczucie bezpieczeństwa i komfortu w sytuacjach zaistnienia szkody lub awarii pojazdu, a specjalny program Bezpieczna Rata gwarantuje spłatę rat leasingu np. w przypadku utraty zdrowia lub pracy.   Fot. SXC

 

Spółki Leasingowe BZ WBK od grudnia br. poszerzają swoją ofertę ubezpieczeniową o program ubezpieczeń wieloletnich. Dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się na kupno polisy razem z finansowaniem oznacza to gwarancję niezmienności stawek ubezpieczeniowych w całym okresie trwania umów leasingu i pożyczki.

 

 

 

– Ceny polis na całym rynku rosną od ok. pół roku i dotyczy to przede wszystkim samochodów firmowych. Do tej pory podwyżki sięgnęły tutaj nawet 30%. Jednocześnie trudno przewidzieć jakie strategie cenowe będą realizowane przez towarzystwa w przyszłym roku. W tej sytuacji stałość warunków ubezpieczenia w perspektywie kilku lat jest dla przedsiębiorców dużą korzyścią – podkreśla  Mariusz Włodarczyk, członek zarządu BZ WBK Leasing.


Program ubezpieczeń wieloletnich dotyczy zarówno polis komunikacyjnych (realizowanych we współpracy z PZU) jak i majątkowych (PZU oraz Ergo Hestia). Umowa ubezpieczeniowa jest zawierana na cały okres trwania umowy leasingu w systemie jednorocznym z zachowaniem gwarancji poziomu składki w kolejnych latach. Płatność składki odbywa się w dogodnych miesięcznych ratach doliczanych do rat leasingu lub pożyczki.


– Ofertę finansowania uzupełniamy o ciekawe produkty ubezpieczeniowe od kilku lat, bo to rozwiązanie jest pożądane przez przedsiębiorców. Jest dla nich wygodne i daje realne korzyści – podkreśla Mariusz Włodarczyk.

 

Poza standardowym ubezpieczeniem komunikacyjnym i majątkowym przygotowywanymi we współpracy z PZU i Ergo Hestia, w Spółkach Leasingowych BZ WBK dostępne jest także ubezpieczenie ochrony prawnej, gwarantujące pomoc w dochodzeniu roszczeń w przypadku kolizji lub szkody całkowitej. Z kolei BZ WBK Leasing Assistance zapewnia klientowi i jego rodzinie poczucie bezpieczeństwa i komfortu w sytuacjach zaistnienia szkody lub awarii pojazdu, a specjalny program Bezpieczna Rata gwarantuje spłatę rat leasingu np. w przypadku utraty zdrowia lub pracy.

 

Fot. SXC

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C