Certyfikat „Jakość roku” wędruje do Seifert Polska

C

24-02-2017

Seifert Polska po raz trzeci znalazł się w gronie Laureatów Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU. Firma otrzymała wyróżnienie za jakość usług logistycznych dla branży motoryzacyjnej.   Certyfikat JAKOŚĆ ROKU to wyróżnienie przyznawane firmom, organizacjom i jednostkom naukowo-badawczym, które odznaczają się jakością oferowanych usług, produktów oraz innowacyjnymi lub ekologicznymi rozwiązaniami. Godło otrzymują tylko te podmioty, dla których projakościowe działanie stanowi fundament funkcjonowania i wyznacza ścieżkę dalszego rozwoju.   Seifert Polska jest trzykrotnym Laureatem Certyfikatu w kategorii usługa. Tym samym otrzymał tytuły Certyfikat JAKOŚĆ ROKU 2016 oraz Certyfikat JAKOŚĆ ROKU SREBRO. Firma została wyróżniona za usługę logistyczną w obszarze automotive.   „Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® jest przede wszystkim docenieniem naszych działań w zakresie usług logistycznych, ale stawia także przed naszą firmą niemałe wyzwanie. Motywuje nas dalszego doskonalenia, podnoszenia standardów obsługi, zapewniania innowacyjności i kompleksowości usług, tak by sprostać rosnącym wymaganiom klienta. Godło to potwierdzenie, że branża automotive docenia nasze starania. Cieszymy się, że po raz kolejny otrzymaliśmy Certyfikat wyróżniający naszą markę na rynku"  mówi Jan Brachmann, Prezes Seifert Polska.   Kapituła Certyfikatu, która dokonuje rozstrzygnięcia zwróciła uwagę na takie elementy jak rozwiązania dla branży automotive, indywidualne podejście do klienta, wysoki poziom obsługi, profesjonalizm i konsekwencja w działaniu.   Uroczyste wręczenie Certyfikatów nastąpi podczas III Europejskiego Kongresu Jakości, który odbędzie się 28 marca w Katowicach.

certyfikat seifertSeifert Polska po raz trzeci znalazł się w gronie Laureatów Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU. Firma otrzymała wyróżnienie za jakość usług logistycznych dla branży motoryzacyjnej.

 

Certyfikat JAKOŚĆ ROKU to wyróżnienie przyznawane firmom, organizacjom i jednostkom naukowo-badawczym, które odznaczają się jakością oferowanych usług, produktów oraz innowacyjnymi lub ekologicznymi rozwiązaniami. Godło otrzymują tylko te podmioty, dla których projakościowe działanie stanowi fundament funkcjonowania i wyznacza ścieżkę dalszego rozwoju.

 

Seifert Polska jest trzykrotnym Laureatem Certyfikatu w kategorii usługa. Tym samym otrzymał tytuły Certyfikat JAKOŚĆ ROKU 2016 oraz Certyfikat JAKOŚĆ ROKU SREBRO. Firma została wyróżniona za usługę logistyczną w obszarze automotive.

 

„Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® jest przede wszystkim docenieniem naszych działań w zakresie usług logistycznych, ale stawia także przed naszą firmą niemałe wyzwanie. Motywuje nas dalszego doskonalenia, podnoszenia standardów obsługi, zapewniania innowacyjności i kompleksowości usług, tak by sprostać rosnącym wymaganiom klienta. Godło to potwierdzenie, że branża automotive docenia nasze starania. Cieszymy się, że po raz kolejny otrzymaliśmy Certyfikat wyróżniający naszą markę na rynku”  mówi Jan Brachmann, Prezes Seifert Polska.

 

Kapituła Certyfikatu, która dokonuje rozstrzygnięcia zwróciła uwagę na takie elementy jak rozwiązania dla branży automotive, indywidualne podejście do klienta, wysoki poziom obsługi, profesjonalizm i konsekwencja w działaniu.

 

Uroczyste wręczenie Certyfikatów nastąpi podczas III Europejskiego Kongresu Jakości, który odbędzie się 28 marca w Katowicach.

Certyfikat JAKOZ06 ROKU SREBROCertyfikat JAKOZ06 ROKU 2016

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C