CEVA ogłasza plany dotyczące zmiany CEO

C

27-11-2013

26 listopada 2013 CEVA Logistics ogłosiła, że Marvin O. Schlanger odchodzi ze stanowiska z dniem 2 stycznia 2014 r., a funkcję CEO obejmie Xavier Urbain.           Xavier Urbain posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw poparte wieloma sukcesami. W swej karierze pełnił funkcję członka zarządu i zajmował wyższe stanowiska kierownicze np. w Kuehne + Nagel oraz CEO w ACR Logistics. Xavier Urbain jako członek zarządu CEVA będzie pracować od 2 stycznia 2014, w centrali firmy w Hoofddorp, w Holandii.   CEO, Marv Schlanger, powiedział: ?Kiedy objąłem zarządzanie firmą CEVA, miałem wiele priorytetów i natychmiastowych działań, które należało podjąć w kierunku uzyskania pozycji CEVA pozwalającej osiągać firmie sukcesy w przyszłości. Jestem zadowolony z naszych postępów oraz osiągnięć kadry zarządzającej i pracowników CEVA, entuzjastycznie podchodzę do tego, że byliśmy w stanie zrekrutować menedżera z takim doświadczeniem i pozycją, jakie reprezentuje Xavier Urbain. Z niecierpliwością oczekuję współpracy z Xavierem i członkami zarządu nad realizacją biznesplanu CEVA?.   Xavier Urbain powiedział: ?Bardzo się cieszę, że dołączę do zespołu zarządzającego CEVA i oczekuję z niecierpliwością współpracy z naszymi klientami i pracownikami, żeby wykorzystać mocne strony CEVA i osiągnąć nasz pełen potencjał?.   Marv Schlanger wróci na stanowisko członka zarządu nie pełniącego funkcji wykonawczych (non-executive chairman), które objął po raz pierwszy w 2009 r.    

cevalogo26 listopada 2013 CEVA Logistics ogłosiła, że Marvin O. Schlanger odchodzi ze stanowiska z dniem 2 stycznia 2014 r., a funkcję CEO obejmie Xavier Urbain.

 

 

 

 

 

ceva-xavier-urbainXavier Urbain posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw poparte wieloma sukcesami. W swej karierze pełnił funkcję członka zarządu i zajmował wyższe stanowiska kierownicze np. w Kuehne + Nagel oraz CEO w ACR Logistics. Xavier Urbain jako członek zarządu CEVA będzie pracować od 2 stycznia 2014, w centrali firmy w Hoofddorp, w Holandii.

 

CEO, Marv Schlanger, powiedział: ?Kiedy objąłem zarządzanie firmą CEVA, miałem wiele priorytetów i natychmiastowych działań, które należało podjąć w kierunku uzyskania pozycji CEVA pozwalającej osiągać firmie sukcesy w przyszłości. Jestem zadowolony z naszych postępów oraz osiągnięć kadry zarządzającej i pracowników CEVA, entuzjastycznie podchodzę do tego, że byliśmy w stanie zrekrutować menedżera z takim doświadczeniem i pozycją, jakie reprezentuje Xavier Urbain. Z niecierpliwością oczekuję współpracy z Xavierem i członkami zarządu nad realizacją biznesplanu CEVA?.

 

Xavier Urbain powiedział: ?Bardzo się cieszę, że dołączę do zespołu zarządzającego CEVA i oczekuję z niecierpliwością współpracy z naszymi klientami i pracownikami, żeby wykorzystać mocne strony CEVA i osiągnąć nasz pełen potencjał?.

 

Marv Schlanger wróci na stanowisko członka zarządu nie pełniącego funkcji wykonawczych (non-executive chairman), które objął po raz pierwszy w 2009 r.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C