CHEP wprowadza innowacyjny kalkulator kosztów ,,Power of Pooling??

C

14-10-2013

Firma CHEP wprowadza nowe narzędzie dla klientów, dzięki któremu w szybki i prosty sposób można obliczyć potencjalne koszty i oszczędności wynikające z poolingu oraz korzyści dla środowiska.             Narzędzie ,,Power of Pooling?? to innowacyjny kalkulator, który pozwala obecnym i przyszłym klientom przy pomocy jednego przycisku przeliczyć koszty wynikające z użytkowania białych palet oraz odkryć potencjalne oszczędności i korzyści tego rozwiązania.     Aplikacja stosuje serię algorytmów i danych charakterystycznych dla danego kraju, w celu obliczenia bieżących, rocznych wydatków związanych z użytkowaniem palet dla danego użytkownika. Jednocześnie identyfikuje obszary, w których można poczynić oszczędności - przy współpracy z CHEP. Analizując dane w oparciu o model Analizy Cyklu Żywotności certyfikowany przez ISO, aplikacja demonstruje również porównanie korzystnych dla środowiska rozwiązań CHEP (zmniejszona emisja dwutlenku węgla, mniejsze zużycie drewna czy też mniejsza ilość śmieci wywożonych na wysypiska) przez zastosowanie białych palet.         Funkcja ,,Power of Pooling?? jest obecnie dostępna na stronie www.chep.com w 10 językach europejskich i może być stosowana na komputerach osobistych, tabletach i smartphonach, bez konieczności ściągania aplikacji na dane urządzenie. Wyniki analizy wyświetlane są online lub wysyłane e-mailem.     Już w tej chwili klienci mogą dowiedzieć się jakie ile można zyskać współpracując z CHEP i znacznie zmniejszyć swoje koszty oraz negatywny wpływ na środowisko naturalne.          

chep-logoFirma CHEP wprowadza nowe narzędzie dla klientów, dzięki któremu w szybki i prosty sposób można obliczyć potencjalne koszty i oszczędności wynikające z poolingu oraz korzyści dla środowiska.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

 

Kalkulator2mNarzędzie ,,Power of Pooling?? to innowacyjny kalkulator, który pozwala obecnym i przyszłym klientom przy pomocy jednego przycisku przeliczyć koszty wynikające z użytkowania białych palet oraz odkryć potencjalne oszczędności i korzyści tego rozwiązania.

 

 

Aplikacja stosuje serię algorytmów i danych charakterystycznych dla danego kraju, w celu obliczenia bieżących, rocznych wydatków związanych z użytkowaniem palet dla danego użytkownika. Jednocześnie identyfikuje obszary, w których można poczynić oszczędności – przy współpracy z CHEP. Analizując dane w oparciu o model Analizy Cyklu Żywotności certyfikowany przez ISO, aplikacja demonstruje również porównanie korzystnych dla środowiska rozwiązań CHEP (zmniejszona emisja dwutlenku węgla, mniejsze zużycie drewna czy też mniejsza ilość śmieci wywożonych na wysypiska) przez zastosowanie białych palet.

 

 

 

 

Funkcja ,,Power of Pooling?? jest obecnie dostępna na stronie www.chep.com w 10 językach europejskich i może być stosowana na komputerach osobistych, tabletach i smartphonach, bez konieczności ściągania aplikacji na dane urządzenie. Wyniki analizy wyświetlane są online lub wysyłane e-mailem.

 

 

Już w tej chwili klienci mogą dowiedzieć się jakie ile można zyskać współpracując z CHEP i znacznie zmniejszyć swoje koszty oraz negatywny wpływ na środowisko naturalne.

 

 

 

Kalkulator1

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C