CHEP wspiera młodych logistyków

C

15-12-2010

  {modal href="/images/stories/chep_logo1_big.jpg"}{/modal}W ramach działań na rzecz promocji młodych talentów CHEP Polska rozpoczęła współpracę z Wyższą Szkołą Logistyki i Magazynowania w Poznaniu.  W październiku 2010 r. firma została sponsorem III Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.     - Nasze zaangażowanie w budowanie wiedzy tak teoretycznej jak i praktycznej w dziedzinie logistyki jest dla naszej firmy inwestycją w rozwój kadry logistyków - mówi Maciej Kubiak, Dyrektor Generalny CHEP Polska. - Wyrazem tego zaangażowania jest m.in. objęcie patronatu nad trzecią z kolei edycją Olimpiady Logistycznej.  Co zdecydowało o podjęciu współpracy CHEP przy organizacji Olimpiady? - Zaletą tego konkursu jest jego praktyczno - edukacyjny charakter, który mobilizuje uczniów do poszukiwania wiedzy nie tylko książkowej ale i wiedzy pochodzącej ze świata biznesu - dodaje Maciej Kubiak.   CHEP współpracuje obecnie z kilkoma uczelniami w Polsce, aktywnie wspierając ich działalność edukacyjną.  Jej wyrazem jest uczestnictwo w przygotowaniu wydarzeń uczelnianych organizowanych przez takie szkoły jak Szkoła Główna Handlowa oraz Szkoła  Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. - Chętnie angażujemy się w organizację wykładów i warszatów. Udział studentów w spotkaniach i dyskusjach na temat rozwiązań w zakresie zarządzania paletami wyzwala potencjał do tworzenia innowacyjnych rozwiązań w naszej branży - twierdzi Marta Górska, Marketing Manager CHEP.    Kolejnym elementem inicjatywy wspierania młodych logistyków jest program stażowy, w którym rokrocznie udział bierze kilku adeptów wiążących swoją przyszłość z branżą TSL. - Projekt praktyk skierowany do studentów uczelni wyższych daje im szansę na poznanie zasad funkcjonowania firmy logistycznej od podszewki - wskazuje Maciej Kubiak.  - Staż w firmie CHEP pozwala studentom na zweryfikowanie swojej wiedzy teoretycznej z praktyką funkcjonowania międzynarodowej korporacji.          

 

{modal href=”/images/stories/chep_logo1_big.jpg”}{/modal}W ramach działań na rzecz promocji młodych talentów CHEP Polska rozpoczęła współpracę z Wyższą Szkołą Logistyki i Magazynowania w Poznaniu.  W październiku 2010 r. firma została sponsorem III Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

 

 

– Nasze zaangażowanie w budowanie wiedzy tak teoretycznej jak i praktycznej w dziedzinie logistyki jest dla naszej firmy inwestycją w rozwój kadry logistyków – mówi Maciej Kubiak, Dyrektor Generalny CHEP Polska. – Wyrazem tego zaangażowania jest m.in. objęcie patronatu nad trzecią z kolei edycją Olimpiady Logistycznej. 

Co zdecydowało o podjęciu współpracy CHEP przy organizacji Olimpiady? – Zaletą tego konkursu jest jego praktyczno – edukacyjny charakter, który mobilizuje uczniów do poszukiwania wiedzy nie tylko książkowej ale i wiedzy pochodzącej ze świata biznesu – dodaje Maciej Kubiak.

 

CHEP współpracuje obecnie z kilkoma uczelniami w Polsce, aktywnie wspierając ich działalność edukacyjną.  Jej wyrazem jest uczestnictwo w przygotowaniu wydarzeń uczelnianych organizowanych przez takie szkoły jak Szkoła Główna Handlowa oraz Szkoła  Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. – Chętnie angażujemy się w organizację wykładów i warszatów. Udział studentów w spotkaniach i dyskusjach na temat rozwiązań w zakresie zarządzania paletami wyzwala potencjał do tworzenia innowacyjnych rozwiązań w naszej branży – twierdzi Marta Górska, Marketing Manager CHEP.

  

Kolejnym elementem inicjatywy wspierania młodych logistyków jest program stażowy, w którym rokrocznie udział bierze kilku adeptów wiążących swoją przyszłość z branżą TSL. – Projekt praktyk skierowany do studentów uczelni wyższych daje im szansę na poznanie zasad funkcjonowania firmy logistycznej od podszewki – wskazuje Maciej Kubiak.  – Staż w firmie CHEP pozwala studentom na zweryfikowanie swojej wiedzy teoretycznej z praktyką funkcjonowania międzynarodowej korporacji.

 

 

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C