Co z tymi drogami? – Spotkanie Noworoczne PISiL 2011

C

30-12-2010

  {modal href="/images/stories/pisil_logo1_big.jpg"}{/modal}Tradycyjnie jak co roku, Polska Izba Spedycji i Logistyki zaprasza przedstawicieli branży TSL do udziału w  Spotkaniu Noworocznym PISiL 2011, które odbędzie się 13 stycznia 2011r. w hotelu Polonia Palace w Warszawie. Hasłem tego spotkania będzie "Stan infrastruktury drogowej a rozwój usług transportowo-spedycyjnych".   Podczas pierwszej części - konferencji i debaty, zaproszeni gości oraz uczestnicy będą omawiać zmiany, jakie dokonują się na rynku usług TSL w obliczu prac modernizacyjnych i rozbudowy infrastruktury drogowej, w tym m.in. związanych z wprowadzeniem krajowego elektronicznego systemu opłat drogowych, który ma zacząć obowiązywać w Polsce od 1 lipca 2011r.   Organizatorzy chcą wywołać dyskusję i znaleźć odpowiedzi na pytania: w jaki sposób opłaty drogowe wpłyną na konkurencję i ceny usług transportowych polskich przedsiębiorstw oraz jak zmieni się sytuacja na rynku przewozów drogowych? Oprócz tego zostaną poruszone tematy dotyczące bezpieczeństwa na drogach zarówno pod względem ruchu drogowego jak i kradzieży towarów podczas transportu - czy polska infrastruktura sprzyja bezpieczeństwu przewozów drogowych rzeczy?   Podczas debaty każdy z uczestników będzie mógł wyrazić swoją opinię o przyjętych rozwiązaniach infrastrukturalnych, a także wypowiedzieć się na temat: co należy jeszcze uczynić, aby poprawić "funkcjonalność" polskiej infrastruktury drogowej? Do udziału w konferencji, PISiL zaprasza  przedstawicieli firm transportowo - spedycyjno-logistycznych. Wśród zaproszonych gości znajdą się eksperci i przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Ministerstwa Infrastruktury, Instytutu Transportu Samochodowego, Krajowej Izby Gospodarczej, Parlamentu RP, a także naukowcy i dziennikarze. Konferencję poprowadzi prof. Wojciech Paprocki prezes zarządu spółki ET Logistik. Po konferencji i debacie uczestnicy zostaną zaproszeni do toastu noworocznego oraz na koncert kolęd, a całe spotkanie zakończy koktajl przy akompaniamencie muzyki instrumentalnej. Patronat nad całym wydarzeniem objęła Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oraz Krajowa Izba Gospodarcza. Miesięcznik TSL Biznes jest jednym z patronów medialnych spotkania. Szczegółowe informacje o udziale dostępne są na stronie www.pisil.pl

 

{modal href=”/images/stories/pisil_logo1_big.jpg”}{/modal}Tradycyjnie jak co roku, Polska Izba Spedycji i Logistyki zaprasza przedstawicieli branży TSL do udziału w  Spotkaniu Noworocznym PISiL 2011, które odbędzie się 13 stycznia 2011r. w hotelu Polonia Palace w Warszawie. Hasłem tego spotkania będzie “Stan infrastruktury drogowej a rozwój usług transportowo-spedycyjnych”.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

Podczas pierwszej części – konferencji i debaty, zaproszeni gości oraz uczestnicy będą omawiać zmiany, jakie dokonują się na rynku usług TSL w obliczu prac modernizacyjnych i rozbudowy infrastruktury drogowej, w tym m.in. związanych z wprowadzeniem krajowego elektronicznego systemu opłat drogowych, który ma zacząć obowiązywać w Polsce od 1 lipca 2011r.

 

Organizatorzy chcą wywołać dyskusję i znaleźć odpowiedzi na pytania: w jaki sposób opłaty drogowe wpłyną na konkurencję i ceny usług transportowych polskich przedsiębiorstw oraz jak zmieni się sytuacja na rynku przewozów drogowych? Oprócz tego zostaną poruszone tematy dotyczące bezpieczeństwa na drogach zarówno pod względem ruchu drogowego jak i kradzieży towarów podczas transportu – czy polska infrastruktura sprzyja bezpieczeństwu przewozów drogowych rzeczy?

 

Podczas debaty każdy z uczestników będzie mógł wyrazić swoją opinię o przyjętych rozwiązaniach infrastrukturalnych, a także wypowiedzieć się na temat: co należy jeszcze uczynić, aby poprawić “funkcjonalność” polskiej infrastruktury drogowej?


Do udziału w konferencji, PISiL zaprasza  przedstawicieli firm transportowo – spedycyjno-logistycznych. Wśród zaproszonych gości znajdą się eksperci i przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Ministerstwa Infrastruktury, Instytutu Transportu Samochodowego, Krajowej Izby Gospodarczej, Parlamentu RP, a także naukowcy i dziennikarze. Konferencję poprowadzi prof. Wojciech Paprocki prezes zarządu spółki ET Logistik.


Po konferencji i debacie uczestnicy zostaną zaproszeni do toastu noworocznego oraz na koncert kolęd, a całe spotkanie zakończy koktajl przy akompaniamencie muzyki instrumentalnej.


Patronat nad całym wydarzeniem objęła Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oraz Krajowa Izba Gospodarcza. Miesięcznik TSL Biznes jest jednym z patronów medialnych spotkania.


Szczegółowe informacje o udziale dostępne są na stronie www.pisil.pl

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C