Collan Logistic wyróżnione

C

21-01-2016

Spółka Colian Logistic została wyróżniona w IX edycji konkursu „Gepardy Biznesu” 2014 za dynamiczny wzrost wartości rynkowej, jaki obliczany jest na podstawie danych finansowych. Instytut Nowoczesnego Biznesu ocenił rozwój firmy na podstawie dynamiki wzrostu wartości rynkowej, opierając się na danych finansowych z lat 2013 – 2014.       Collan Logistic to firma świadcząca kompleksowe usługi związane z transportem towarów na rynku krajowym i europejskim. Oddziały spedycyjne Colian Logistic znajdują się w Kostrzynie Wielkopolskim, Kaliszu, Wrocławiu i Lublinie.  

Collan Logistic 1Spółka Colian Logistic została wyróżniona w IX edycji konkursu „Gepardy Biznesu” 2014 za dynamiczny wzrost wartości rynkowej, jaki obliczany jest na podstawie danych finansowych. Instytut Nowoczesnego Biznesu ocenił rozwój firmy na podstawie dynamiki wzrostu wartości rynkowej, opierając się na danych finansowych z lat 2013 – 2014.

 

 

 

Collan Logistic to firma świadcząca kompleksowe usługi związane z transportem towarów na rynku krajowym i europejskim. Oddziały spedycyjne Colian Logistic znajdują się w Kostrzynie Wielkopolskim, Kaliszu, Wrocławiu i Lublinie.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C