Comp-Win usprawnia obsługę sieci drobnicowych

C

01-10-2010

  Rozwijany od ponad dziesięciu lat system informatyczny SOZ do obsługi sieci drobnicowych firmy Comp-Win został ostatnio wzbogacony o szereg nowych funkcjonalności. Obecnie system posiada komplet funkcji niezbędnych do prawidłowego działania nowoczesnego operatora zajmującego się przesyłkami drobnicowymi.   order valsartan online no prescription how to buy nexium online cheap generic ultram buy cheap augmentin lunesta generic generic cephalexin price generic tramadol online   Funkcjonalności SOZ to m.in.: obsługa i automatyzacja wprowadzania zleceń z różnych źródeł (WWW, EDI, wprowadzanie ręczne), wycena zleceń w oparciu o wielowymiarowe, konfigurowalne cenniki, automatyczne naliczanie kosztów i przychodów na poziomie przesyłki, linii transportowej na płaszczyźnie danych szacowanych i rzeczywistych, obsługa procesów COD, POD, zautomatyzowane optymalizowane planowanie przewozów, w pełni zintegrowane portale dla klientów i partnerów, automatyczne generowanie faktur i not, automatyzacja rozliczań z przewoźnikami i partnerami, obsługa przesyłek ADR, konfigurowalny zestaw dokumentacji transportowej i spedycyjnej oraz zarządzanie statusami.   Centralny element SOZ to moduł planowania, który zapewnia wyznaczanie optymalnych tras i odcinków transportowych sieci. To tutaj spływają informacje z modułów wprowadzania zleceń (wewnętrznych i zewnętrznych takich jak webbooking czy EDI) oraz z modułu zarządzania transportem. Tu następuje łączenie zleceń w poszczególne trasy. Zastosowanie nowoczesnej platformy integracyjnej eLogistyka na styku między modułami wewnętrznymi systemu a otoczeniem daje możliwości integracji systemu z programami partnerów, podwykonawców i klientów, komputerami pokładowymi w samochodach, mapami cyfrowymi, układami automatyki magazynowej w tym: skanerami kodów, kolektorami danych, systemami ważenia, itp. Całość spina moduł analityczny zapewniający zarówno dostęp do wysokiej jakości informacji zarządczej (BI) jak i zestawu kluczowych wskaźników bieżącej działalności operacyjnej (Business Activity Monitoring). Więcej szczegółów: www.comp-win.pl

 

Rozwijany od ponad dziesięciu lat system informatyczny SOZ do obsługi sieci drobnicowych firmy Comp-Win został ostatnio wzbogacony o szereg nowych funkcjonalności. Obecnie system posiada komplet funkcji niezbędnych do prawidłowego działania nowoczesnego operatora zajmującego się przesyłkami drobnicowymi.

 

 

Funkcjonalności SOZ to m.in.: obsługa i automatyzacja wprowadzania zleceń z różnych źródeł (WWW, EDI, wprowadzanie ręczne), wycena zleceń w oparciu o wielowymiarowe, konfigurowalne cenniki, automatyczne naliczanie kosztów i przychodów na poziomie przesyłki, linii transportowej na płaszczyźnie danych szacowanych i rzeczywistych, obsługa procesów COD, POD, zautomatyzowane optymalizowane planowanie przewozów, w pełni zintegrowane portale dla klientów i partnerów, automatyczne generowanie faktur i not, automatyzacja rozliczań z przewoźnikami i partnerami, obsługa przesyłek ADR, konfigurowalny zestaw dokumentacji transportowej i spedycyjnej oraz zarządzanie statusami.

 

Centralny element SOZ to moduł planowania, który zapewnia wyznaczanie optymalnych tras i odcinków transportowych sieci. To tutaj spływają informacje z modułów wprowadzania zleceń (wewnętrznych i zewnętrznych takich jak webbooking czy EDI) oraz z modułu zarządzania transportem. Tu następuje łączenie zleceń w poszczególne trasy.


Zastosowanie nowoczesnej platformy integracyjnej eLogistyka na styku między modułami wewnętrznymi systemu a otoczeniem daje możliwości integracji systemu z programami partnerów, podwykonawców i klientów, komputerami pokładowymi w samochodach, mapami cyfrowymi, układami automatyki magazynowej w tym: skanerami kodów, kolektorami danych, systemami ważenia, itp. Całość spina moduł analityczny zapewniający zarówno dostęp do wysokiej jakości informacji zarządczej (BI) jak i zestawu kluczowych wskaźników bieżącej działalności operacyjnej (Business Activity Monitoring). Więcej szczegółów: www.comp-win.pl

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C