Consafe Mobility dostarczy mobilne rozwiązanie logistyczne dla Carlsberga

C

26-03-2013

  Firma Consafe Mobility, wchodząca w struktury Consafe Logistics, podpisała umowę z Carlsberg Group, jednym z największych koncernów piwowarskich na świecie. Jej przedmiotem jest dostarczenie i integracja mobilnego rozwiązania logistycznego na platformie Antenna AMP. kaufen viagra in deutschland System będzie odpowiedzialny za wsparcie działów transportu i dystrybucji oraz kompleksową kontrolę DSD (Direct Store Delivery) - procesów od zamówienia do dostawy. Projekt, który rozpoczął się w marcu br., zostanie ukończony w 2014 roku.   Rozwiązanie mobilne Consafe Mobility, dostarczone w formie SaaS (Software-as-a-Service) wesprze 1500 mobilnych pracowników Carlsberg w sześciu europejskich krajach. Platforma zintegrowana z systemem ERP SAP, istniejącym w Carlsbergu, będzie organizowała pracę kierowców, zapewniając optymalne zarządzanie łańcuchem dostaw. - Szukaliśmy rozwiązania, które pozwoli nam znacznie skrócić czas wprowadzania nowych produktów do naszej sieci dystrybucyjnej. Zależy nam szczególnie na polepszeniu wydajności pracowników poprzez eliminację dokumentów papierowych oraz optymalizacji procesów. Niezwykle istotna jest także możliwość monitorowania całej floty dystrybucyjnej w czasie rzeczywistym, co pozwala na szybką reakcję i wyeliminowanie potencjalnych błędów - mówi Claus Jensen, development consultant, Logistics Core team, Carlsberg Breweries.  

PROMOCJA

PROMOCJA

 

consafemobilityFirma Consafe Mobility, wchodząca w struktury Consafe Logistics, podpisała umowę z Carlsberg Group, jednym z największych koncernów piwowarskich na świecie. Jej przedmiotem jest dostarczenie i integracja mobilnego rozwiązania logistycznego na platformie Antenna AMP.System będzie odpowiedzialny za wsparcie działów transportu i dystrybucji oraz kompleksową kontrolę DSD (Direct Store Delivery) – procesów od zamówienia do dostawy. Projekt, który rozpoczął się w marcu br., zostanie ukończony w 2014 roku.

 

Rozwiązanie mobilne Consafe Mobility, dostarczone w formie SaaS (Software-as-a-Service) wesprze 1500 mobilnych pracowników Carlsberg w sześciu europejskich krajach. Platforma zintegrowana z systemem ERP SAP, istniejącym w Carlsbergu, będzie organizowała pracę kierowców, zapewniając optymalne zarządzanie łańcuchem dostaw.


– Szukaliśmy rozwiązania, które pozwoli nam znacznie skrócić czas wprowadzania nowych produktów do naszej sieci dystrybucyjnej. Zależy nam szczególnie na polepszeniu wydajności pracowników poprzez eliminację dokumentów papierowych oraz optymalizacji procesów. Niezwykle istotna jest także możliwość monitorowania całej floty dystrybucyjnej w czasie rzeczywistym, co pozwala na szybką reakcję i wyeliminowanie potencjalnych błędów – mówi Claus Jensen, development consultant, Logistics Core team, Carlsberg Breweries.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C