Crown Insite – nowy system zarządzania flotą

C

11-08-2016

Firma Crown zintegrowała swój flagowy system zarządzania flotą InfoLink z programem do optymalizacji kosztów FleetSTATS. Narzędzie to dostarcza w czasie rzeczywistym szczegółowe informacje na temat wydajności floty i jednocześnie kosztach eksploatacyjnych, pozwalając firmom stale doskonalić swoje wyniki operacyjne. Ideą, która przyświecała powstaniu Crown Insite, było zapewnienie całościowego spojrzenia na flotę przedsiębiorstwa, umożliwiając identyfikację problemów na wczesnym etapie, wyznaczanie realistycznych celów i podejmowanie właściwych decyzji kosztowych na podstawie szczegółowych informacji dotyczących pojazdów magazynowych. FleetSTATS – pełen obraz wydatków na flotę Podczas, gdy system zarządzania flotą InfoLink wykorzystuje interfejs użytkownika, aby dostarczyć przydatne informacje na temat wózków widłowych i ich operatorów, FleetSTATS udostępnia i analizuje całkowite wydatki ponoszone na ich utrzymanie i wynajem. System wyposażono w funkcję elektronicznego monitorowania części zamiennych i możliwości wezwania serwisu, dzięki czemu proces ten może być zarządzany jeszcze szybciej i bardziej precyzyjnie.   Dzięki przyjaznej dla użytkowników prezentacji analizowanych danych, menedżerowie mogą śledzić każdy aspekt operacji magazynowych - od pojedynczych wózków widłowych do floty jako całości. Przykładowo system wykrywa przyczyny dokonywanych napraw i ponadprzeciętne zużycie części zamiennych lub eksploatacyjnych. Dzięki temu menedżerowie mogą szybko zidentyfikować potencjalne obszary do optymalizacji, podejmować odpowiednie działania naprawcze, zmniejszyć koszty serwisowe i poprawić ogólną wydajność floty. InfoLink - sprawdzone rozwiązanie do zarządzania flotą Bezprzewodowy system zarządzania flotą Infolink pomaga użytkownikom monitorować i zarządzać efektywnością użytkowania wózków widłowych. Jego funkcjonalności obejmują rejestrację i analizę takich informacji jak zużycie baterii, historię uderzeń i kolizji, czas pracy poszczególnych wózków, zdarzenia mające wpływ na bezpieczeństwo i wiele innych. W 2013 roku InfoLink został nagrodzony w międzynarodowym konkursie IFOY za zrewolucjonizowanie transportu bliskiego w hurtowni Spicers w Wielkiej Brytanii, redukując koszty konserwacji i napraw o 90%, a całkowitą wielkość floty o 40 %.  

crown insite 150Firma Crown zintegrowała swój flagowy system zarządzania flotą InfoLink z programem do optymalizacji kosztów FleetSTATS. Narzędzie to dostarcza w czasie rzeczywistym szczegółowe informacje na temat wydajności floty i jednocześnie kosztach eksploatacyjnych, pozwalając firmom stale doskonalić swoje wyniki operacyjne.

Ideą, która przyświecała powstaniu Crown Insite, było zapewnienie całościowego spojrzenia na flotę przedsiębiorstwa, umożliwiając identyfikację problemów na wczesnym etapie, wyznaczanie realistycznych celów i podejmowanie właściwych decyzji kosztowych na podstawie szczegółowych informacji dotyczących pojazdów magazynowych.

FleetSTATS – pełen obraz wydatków na flotę

Podczas, gdy system zarządzania flotą InfoLink wykorzystuje interfejs użytkownika, aby dostarczyć przydatne informacje na temat wózków widłowych i ich operatorów, FleetSTATS udostępnia i analizuje całkowite wydatki ponoszone na ich utrzymanie i wynajem. System wyposażono w funkcję elektronicznego monitorowania części zamiennych i możliwości wezwania serwisu, dzięki czemu proces ten może być zarządzany jeszcze szybciej i bardziej precyzyjnie.

 

Dzięki przyjaznej dla użytkowników prezentacji analizowanych danych, menedżerowie mogą śledzić każdy aspekt operacji magazynowych – od pojedynczych wózków widłowych do floty jako całości. Przykładowo system wykrywa przyczyny dokonywanych napraw i ponadprzeciętne zużycie części zamiennych lub eksploatacyjnych. Dzięki temu menedżerowie mogą szybko zidentyfikować potencjalne obszary do optymalizacji, podejmować odpowiednie działania naprawcze, zmniejszyć koszty serwisowe i poprawić ogólną wydajność floty.

InfoLink – sprawdzone rozwiązanie do zarządzania flotą

Bezprzewodowy system zarządzania flotą Infolink pomaga użytkownikom monitorować i zarządzać efektywnością użytkowania wózków widłowych. Jego funkcjonalności obejmują rejestrację i analizę takich informacji jak zużycie baterii, historię uderzeń i kolizji, czas pracy poszczególnych wózków, zdarzenia mające wpływ na bezpieczeństwo i wiele innych.

W 2013 roku InfoLink został nagrodzony w międzynarodowym konkursie IFOY za zrewolucjonizowanie transportu bliskiego w hurtowni Spicers w Wielkiej Brytanii, redukując koszty konserwacji i napraw o 90%, a całkowitą wielkość floty o 40 %.

 

crown insite

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C