CSL Internationale Spedition Sp. z o.o. wybrała aplikację Driver Telematics

C

02-10-2013

Firma CSL Internationale Spedition Sp. z o.o., z siedzibą w Szczecinie, podpisała umowę o korzystanie z aplikacji Driver Telematics od Omnitracs ? łatwego w obsłudze i ekonomicznego rozwiązania, dzięki któremu CSL może w czasie rzeczywistym monitorować działania swoich podwykonawców.       CSL Internationale Spedition Sp. z o.o. zajmuje się spedycją towarów w transporcie morskim i lądowym, współpracując ze spedytorami na całym świecie i realizując zlecenia przy współpracy z różnymi podwykonawcami. Mając na uwadze wysoką jakość świadczonych usług, bezpieczeństwo transportu i realizację dostaw na czas, CSL poszukiwała rozwiązania do zarządzanie flotą podwykonawców, umożliwiającego udostępnienie klientom firmy lepszego wglądu w status realizowanych zleceń.   Aplikacja Driver Telematics od Omnitracs dostarcza firmom transportowym aktualne informacje dotyczące postępu realizowanych zleceń (lokalizacja pojazdu, informacje o ładunku, status). Aplikacja umożliwia też płynną dwustronną komunikację z kierowcami i przesyłanie wiadomości typu Workflow (zleceń). Działanie aplikacji jest w pełni zintegrowane z oprogramowaniem wykorzystywanym w biurze. Rozwiązanie Driver Telematics usprawnia zarządzanie podwykonawcami oraz pozwala na sprawniejsze zarządzanie poszczególnymi zleceniami. Przyspieszając komunikację, aplikacja pozwala identyfikować wszelkie incydenty odbiegające od planu działania, umożliwiając w ten sposób natychmiastowe informowanie klientów o ewentualnych zmianach przewidywanego czasu dostawy. Aplikacja jest też doskonałym rozwiązaniem do monitorowania własnej floty przedsiębiorstwa, gdy pojazdy nie są wyposażone w żaden system telematyczny.   Wdrażając aplikację Driver Telematics firma CSL może znacznie usprawnić wydajność operacyjną, ułatwiając w szczególności działania związane z: monitorowaniem podwykonawców ? bieżący dostęp do najistotniejszych informacji o realizowanych przez podwykonawców zleceniach ułatwia procesy decyzyjne oraz eliminuje ryzyko związane z poleganiem na przedawnionych bądź niepełnych informacjach od poszczególnych kierowców; rozliczeniami za świadczenie usług ? szczegółowe informacje o faktycznie przejechanej trasie oraz zgodności z umową usprawnia prawidłowe fakturowanie i rozliczenia z podwykonawcami za wykonaną pracę; zarządzaniem wszystkimi zasobami firmy oraz flotą podwykonawców ? dostęp do pełnych informacji w czasie rzeczywistym, w dowolnym czasie, możliwy jest poprzez konto na platformie internetowej FleetVisor; usprawnieniem komunikacji ? w szczególności podnosi jakość komunikacji z klientami firmy, umożliwiając udzielanie natychmiastowych odpowiedzi o aktualnym statusie zlecenia.    

dta2Firma CSL Internationale Spedition Sp. z o.o., z siedzibą w Szczecinie, podpisała umowę o korzystanie z aplikacji Driver Telematics od Omnitracs ? łatwego w obsłudze i ekonomicznego rozwiązania, dzięki któremu CSL może w czasie rzeczywistym monitorować działania swoich podwykonawców.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

dta1CSL Internationale Spedition Sp. z o.o. zajmuje się spedycją towarów w transporcie morskim i lądowym, współpracując ze spedytorami na całym świecie i realizując zlecenia przy współpracy z różnymi podwykonawcami. Mając na uwadze wysoką jakość świadczonych usług, bezpieczeństwo transportu i realizację dostaw na czas, CSL poszukiwała rozwiązania do zarządzanie flotą podwykonawców, umożliwiającego udostępnienie klientom firmy lepszego wglądu w status realizowanych zleceń.

 

Aplikacja Driver Telematics od Omnitracs dostarcza firmom transportowym aktualne informacje dotyczące postępu realizowanych zleceń (lokalizacja pojazdu, informacje o ładunku, status). Aplikacja umożliwia też płynną dwustronną komunikację z kierowcami i przesyłanie wiadomości typu Workflow (zleceń). Działanie aplikacji jest w pełni zintegrowane z oprogramowaniem wykorzystywanym w biurze. Rozwiązanie Driver Telematics usprawnia zarządzanie podwykonawcami oraz pozwala na sprawniejsze zarządzanie poszczególnymi zleceniami. Przyspieszając komunikację, aplikacja pozwala identyfikować wszelkie incydenty odbiegające od planu działania, umożliwiając w ten sposób natychmiastowe informowanie klientów o ewentualnych zmianach przewidywanego czasu dostawy. Aplikacja jest też doskonałym rozwiązaniem do monitorowania własnej floty przedsiębiorstwa, gdy pojazdy nie są wyposażone w żaden system telematyczny.

 

Wdrażając aplikację Driver Telematics firma CSL może znacznie usprawnić wydajność operacyjną, ułatwiając w szczególności działania związane z:

  • monitorowaniem podwykonawców ? bieżący dostęp do najistotniejszych informacji o realizowanych przez podwykonawców zleceniach ułatwia procesy decyzyjne oraz eliminuje ryzyko związane z poleganiem na przedawnionych bądź niepełnych informacjach od poszczególnych kierowców;
  • rozliczeniami za świadczenie usług ? szczegółowe informacje o faktycznie przejechanej trasie oraz zgodności z umową usprawnia prawidłowe fakturowanie i rozliczenia z podwykonawcami za wykonaną pracę;
  • zarządzaniem wszystkimi zasobami firmy oraz flotą podwykonawców ? dostęp do pełnych informacji w czasie rzeczywistym, w dowolnym czasie, możliwy jest poprzez konto na platformie internetowej FleetVisor;
  • usprawnieniem komunikacji ? w szczególności podnosi jakość komunikacji z klientami firmy, umożliwiając udzielanie natychmiastowych odpowiedzi o aktualnym statusie zlecenia.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C