CTL Logistics: na terminal w Sosnowcu wjechał pierwszy operatorski pociąg intermodalny

C

27-05-2010

  18 maja na terminal w Sosnowcu wjechał pierwszy pociąg CTL relacji Hamburg/Bremerhaven - Sosnowiec przez Kąty Wrocławskie. Wjazd kontenerowca w barwach CTL Logistics jest rezultatem wdrożenia kolejnego etapu rozwoju intermodalnej siatki połączeń operatora. Od dziś połączenie relacji Hamburg/Bremerhaven będzie realizowane raz w tygodniu w najbliższym czasie. Terminal w Sosnowcu należy do firmy Spedcont - partnera w realizacji przewozów intermodalnych CTL Logistics.  - Wjazd na terminal pociągu relacji Hamburg/Bremerhaven - Sosnowiec przez Kąty Wrocławskie  jest efektem naszych starań nad pełnym wdrożeniem efektywnej siatki połączeń intermodalnych. Początkowo operatorski pociąg na tej relacji będzie jeździł raz w tygodniu, jednakże docelowo wyjedzie na pewno do dwóch razy w tygodniu - skomentował Artur Pielech - Wiceprezes Zarządu CTL Logistics, Dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu   Począwszy od stycznia 2010 CTL Logistics skutecznie i dynamicznie wdraża na rynek swoją intermodalną siatkę połączeń. Pociąg południowy docelowo będzie jeździł dwa razy w tygodniu. W trzecim kwartale tego roku CTL uruchomi pociąg centralny relacji Hamburg/Bremerhaven do Piotrkowa Trybunalskiego i Warszawy - jako kolejny etap rozwoju działalności. W rezultacie będzie jeździło 4-5 pociągów operatorskich z Hamburga/Bremerhaven do czterech terminali lądowych w Polsce.    

 

18 maja na terminal w Sosnowcu wjechał pierwszy pociąg CTL relacji Hamburg/Bremerhaven – Sosnowiec przez Kąty Wrocławskie.


Wjazd kontenerowca w barwach CTL Logistics jest rezultatem wdrożenia kolejnego etapu rozwoju intermodalnej siatki połączeń operatora. Od dziś połączenie relacji Hamburg/Bremerhaven będzie realizowane raz w tygodniu w najbliższym czasie. Terminal w Sosnowcu należy do firmy Spedcont – partnera w realizacji przewozów intermodalnych CTL Logistics. 

 

 

 

– Wjazd na terminal pociągu relacji Hamburg/Bremerhaven – Sosnowiec przez Kąty Wrocławskie  jest efektem naszych starań nad pełnym wdrożeniem efektywnej siatki połączeń intermodalnych. Początkowo operatorski pociąg na tej relacji będzie jeździł raz w tygodniu, jednakże docelowo wyjedzie na pewno do dwóch razy w tygodniu – skomentował Artur Pielech – Wiceprezes Zarządu CTL Logistics, Dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu

 

Począwszy od stycznia 2010 CTL Logistics skutecznie i dynamicznie wdraża na rynek swoją intermodalną siatkę połączeń. Pociąg południowy docelowo będzie jeździł dwa razy w tygodniu. W trzecim kwartale tego roku CTL uruchomi pociąg centralny relacji Hamburg/Bremerhaven do Piotrkowa Trybunalskiego i Warszawy – jako kolejny etap rozwoju działalności. W rezultacie będzie jeździło 4-5 pociągów operatorskich z Hamburga/Bremerhaven do czterech terminali lądowych w Polsce.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C