CWS-boco Polska przenosi siedzibę do SEGRO Business Park Łódź

C

25-10-2013

Firmy CWS-boco Polska oraz SEGRO podpisały długoterminową umowę na wynajem 6 000 m? powierzchni. Najemca wybrał obiekt SEGRO Business Park Łódź na główną siedzibę spółki w Polsce.         Łódzka centrala firmy CWS-boco Polska, będącej krajowym liderem w sektorze outsourcingu czystości, zostanie przeniesiona do nowej lokalizacji na terenie SEGRO Business Park Łódź w trzecim kwartale 2014 r. W nowej siedzibie firmy, liczącej 6 000 m2 powierzchni będą się znajdowały pomieszczenia biurowe oraz nowoczesny zakład pralniczy. Serwisowane będą w nim m.in. odzież robocza i specjalistyczna.     Projekt oparto na trzech założeniach, których celem jest zwiększenie wydajności procesu technologicznego, zapewnienie najwyższego poziomu higieny oraz najlepszych warunków pracy. Proces technologiczny w nowej pralni przemysłowej CWS-boco został zaprojektowany w oparciu o najlepsze doświadczenia zaczerpnięte z innych zakładów firmy na świecie, przepisy prawa oraz praktyczne rozwiązania polecane przez Inspektorat Pracy oraz klientów z branży spożywczej i farmaceutycznej.     Jednym z udogodnień zastosowanych w nowym obiekcie dla CWS-boco Polska jest wprowadzenie podziału na strefy higieny, nie tylko w obszarze produkcyjnym, ale także w module socjalnym. Celem takiego rozwiązania jest utrzymanie najwyższego poziomu czystości oraz zapewnienie najlepszych warunków pracy.    

segro-logoFirmy CWS-boco Polska oraz SEGRO podpisały długoterminową umowę na wynajem 6 000 m? powierzchni. Najemca wybrał obiekt SEGRO Business Park Łódź na główną siedzibę spółki w Polsce.

 

 

 

 

Łódzka centrala firmy CWS-boco Polska, będącej krajowym liderem w sektorze outsourcingu czystości, zostanie przeniesiona do nowej lokalizacji na terenie SEGRO Business Park Łódź w trzecim kwartale 2014 r. W nowej siedzibie firmy, liczącej 6 000 m2 powierzchni będą się znajdowały pomieszczenia biurowe oraz nowoczesny zakład pralniczy. Serwisowane będą w nim m.in. odzież robocza i specjalistyczna.

 

 

Projekt oparto na trzech założeniach, których celem jest zwiększenie wydajności procesu technologicznego, zapewnienie najwyższego poziomu higieny oraz najlepszych warunków pracy. Proces technologiczny w nowej pralni przemysłowej CWS-boco został zaprojektowany w oparciu o najlepsze doświadczenia zaczerpnięte z innych zakładów firmy na świecie, przepisy prawa oraz praktyczne rozwiązania polecane przez Inspektorat Pracy oraz klientów z branży spożywczej i farmaceutycznej.

 

 

Jednym z udogodnień zastosowanych w nowym obiekcie dla CWS-boco Polska jest wprowadzenie podziału na strefy higieny, nie tylko w obszarze produkcyjnym, ale także w module socjalnym. Celem takiego rozwiązania jest utrzymanie najwyższego poziomu czystości oraz zapewnienie najlepszych warunków pracy.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C