Czeskie Myto objęte rabatami

C

05-09-2013

Czechy oferują specjalne rabaty za przejazdy płatnymi odcinkami dróg w systemie Myto CZ - sięgają one od 10 do 13%. Upusty są dostępne m.in. dla wszystkich przewoźników, którzy rozliczają opłaty drogowe za pośrednictwem DKV Euro Service. Zniżki przysługują zarówno przy wyborze trybu płatności post-paid, jak i pre-paid.       Aby korzystać ze zniżek na przejazdy płatnymi odcinkami, wystarczy zarejestrować się do specjalnego systemu rabatowego. Daje to możliwość ubiegania się o zwrot od 10 do 13% poniesionych kosztów. Wartość rabatu zależna jest od wysokości kwoty wygenerowanej przez dany pojazd i wynosi minimum 30 000 CZK/pojazd. W celu rozliczania czeskiego myta konieczne jest bezpłatne zamówienie urządzenia pokładowego Premid. Otrzymuje się je po zapłaceniu kaucji zwrotnej w wysokości 1500 koron czeskich (ok. 54 euro), pobieranej przez czeskiego operatora. Urządzenie można zamówić i zarejestrować w dowolnym punkcie obsługi Premid. Opłaty za użytkowanie dróg rozliczać można zarówno w trybie przedpłaty (pre-paid), jak i w trybie płatności odroczonej (post-paid). Przedpłaty dokonujemy w punktach Premid przy użyciu gotówki lub karty paliwowej (np. DKV). W przypadku metody post-paid rejestracja możliwa jest bezpośrednio poprzez DKV.     Rozliczanie czeskiego myta za pośrednictwem DKV otwiera drogę do łącznego zarządzania płatnościami w wielu krajach Europy. Jest to możliwe dzięki bezpłatnej, internetowej platformie eReporting DKV. Służy ona do monitorowania i selekcjonowania wszelkich kosztów poniesionych w czasie podróży. Na przykład przewoźnik, którego pojazdy jeżdżą po Polsce, Niemczech i Czechach, może w jednej aplikacji analizować wydatki na paliwo i opłaty drogowe ze wszystkich tych krajów. Wydatki zestawiane są w jednej, przejrzystej fakturze z kilkutygodniowym terminem płatności, wystawianej w euro lub w złotówkach.        

dkv-czechy-myto-1Czechy oferują specjalne rabaty za przejazdy płatnymi odcinkami dróg w systemie Myto CZ – sięgają one od 10 do 13%. Upusty są dostępne m.in. dla wszystkich przewoźników, którzy rozliczają opłaty drogowe za pośrednictwem DKV Euro Service. Zniżki przysługują zarówno przy wyborze trybu płatności post-paid, jak i pre-paid.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

dkv-czechy-myto-3Aby korzystać ze zniżek na przejazdy płatnymi odcinkami, wystarczy zarejestrować się do specjalnego systemu rabatowego. Daje to możliwość ubiegania się o zwrot od 10 do 13% poniesionych kosztów. Wartość rabatu zależna jest od wysokości kwoty wygenerowanej przez dany pojazd i wynosi minimum 30 000 CZK/pojazd. W celu rozliczania czeskiego myta konieczne jest bezpłatne zamówienie urządzenia pokładowego Premid. Otrzymuje się je po zapłaceniu kaucji zwrotnej w wysokości 1500 koron czeskich (ok. 54 euro), pobieranej przez czeskiego operatora. Urządzenie można zamówić i zarejestrować w dowolnym punkcie obsługi Premid. Opłaty za użytkowanie dróg rozliczać można zarówno w trybie przedpłaty (pre-paid), jak i w trybie płatności odroczonej (post-paid). Przedpłaty dokonujemy w punktach Premid przy użyciu gotówki lub karty paliwowej (np. DKV). W przypadku metody post-paid rejestracja możliwa jest bezpośrednio poprzez DKV.

 

 

Rozliczanie czeskiego myta za pośrednictwem DKV otwiera drogę do łącznego zarządzania płatnościami w wielu krajach Europy. Jest to możliwe dzięki bezpłatnej, internetowej platformie eReporting DKV. Służy ona do monitorowania i selekcjonowania wszelkich kosztów poniesionych w czasie podróży. Na przykład przewoźnik, którego pojazdy jeżdżą po Polsce, Niemczech i Czechach, może w jednej aplikacji analizować wydatki na paliwo i opłaty drogowe ze wszystkich tych krajów. Wydatki zestawiane są w jednej, przejrzystej fakturze z kilkutygodniowym terminem płatności, wystawianej w euro lub w złotówkach.

 

dkv-czechy-myto-2

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C