Czwarte Dni Techniki Kolejowej

C

26-04-2010

_ 13 czerwca br. w Warszawie, Gdańsku, Częstochowie i Gliwicach odbędzie się już IV edycja Dni Techniki Kolejowej. Na miejskich dworcach kolejowych zobaczyć będzie można kolej "od kuchni". Pracownicy PKP zaprezentują całą gamę pojazdów, wagonów oraz nowinek technicznych, wyznaczających standardy kolei przyszłości. Ponadto pracownicy omowią wszelakie ciekawostki, anegdotki i podzielą się swoją wiedzą, odpowiadając na pytania uczestników.   Dni Techniki Kolejowej to doskonała okazja nie tylko dla pasjonatów kolei, ale także dla ludzi młodych, dopiero poznających ten fascynujący i bogaty świat. Warto zabrać ze sobą całą rodzinę i wspólnie uczestniczyć w atrakcjach, które przygotowali organizatorzy.   Wszelkie informacje znajdą się już wkrótce m. in. na stronie koordynatora Dni Techniki Kolejowych - spółki PKP Energetyka S.A.

_

13 czerwca br. w Warszawie, Gdańsku, Częstochowie i Gliwicach odbędzie się już IV edycja Dni Techniki Kolejowej. Na miejskich dworcach kolejowych zobaczyć będzie można kolej “od kuchni”. Pracownicy PKP zaprezentują całą gamę pojazdów, wagonów oraz nowinek technicznych, wyznaczających standardy kolei przyszłości.


Ponadto pracownicy omowią wszelakie ciekawostki, anegdotki i podzielą się swoją wiedzą, odpowiadając na pytania uczestników.

 

Dni Techniki Kolejowej to doskonała okazja nie tylko dla pasjonatów kolei, ale także dla ludzi młodych, dopiero poznających ten fascynujący i bogaty świat. Warto zabrać ze sobą całą rodzinę i wspólnie uczestniczyć w atrakcjach, które przygotowali organizatorzy.

 

Wszelkie informacje znajdą się już wkrótce m. in. na stronie koordynatora Dni Techniki Kolejowych – spółki PKP Energetyka S.A.


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C