Dachser Polska ponownie nagrodzony Diamentem Forbesa

C

02-02-2023

Polski oddział Dachsera po raz kolejny został wyróżniony w rankingu „Diamenty Miesięcznika Forbes”. Firmy, które znajdują się w tym prestiżowym zestawieniu, mogą się szczycić tytułem najdynamiczniej rozwijających się w kraju.

Ranking „Diamenty Miesięcznika Forbes 2023” został przygotowany przez redakcję już po raz piętnasty. Podobnie jak w poprzednich edycjach, w zestawieniu znalazły się firmy w Polsce, które w ostatnich trzech latach rozwijały się najszybciej. Wyniki rankingu zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości spółek. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe w latach 2017–2021, wartość majątku, historia i wiarygodność płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. Wyróżnione spółki zostały podzielone według województw, w których mają swoje główne siedziby oraz kategorii poziomu przychodów: 5–50 mln złotych (małe firmy), 50–250 mln złotych (średnie firmy) oraz powyżej 250 mln złotych (duże firmy).

– Na nasz sukces w Polsce składa się wiele elementów. Kluczowe jest jednak unikalne połączenie wiedzy, doświadczenia i kompetencji. Nasza strategia biznesowa opiera się wykorzystaniu globalnej sieci niezawodnych połączeń i tworzeniu efektywnych łańcuchów dostaw. Najważniejsi są ludzie, to oni tworzą naszą organizację. Dziękuję całemu zespołowi Dachsera Polska, bo to właśnie dzięki codziennemu zaangażowaniu pracowników nasza firma może się tak dynamicznie rozwijając i jest utożsamiana z najwyższą jakością usług – powiedział Michał Simkowski, dyrektor ds. logistyki europejskiej w Dachserze w Polsce.

W rankingu „Diamenty Miesięcznika Forbes” polski oddział Dachsera znalazł się już po raz drugi. W 2019 roku firma odnotowała najlepszy wynik wśród wszystkich dużych przedsiębiorstw z branży TSL działających na terenie kraju.

PROMOCJA

PROMOCJA

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C