Dachser przedłuża najem w Śląskim Centrum Logistycznym

C

14-08-2014

Firma Dachser przedłużyła najem 3,8 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz biurowo - socjalnej w Śląskim Centrum Logistycznym należącym do Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.         Firma Dachser Sp. z o.o. związana jest z Biurem Inwestycji Kapitałowych S.A. od 2009 r. Była pierwszym klientem wybudowanej wówczas Hali nr 1 w Śląskim Centrum Logistycznym. Przedłużyła teraz najem 3,8 tys. mkw. powierzchni, z czego 3350 mkw. wykorzystywane jest na cele magazynowe, a pozostałe 450 mkw. na cele biurowo-socjalne. „Przedłużenie umowy najmu na kolejny okres jest dla nas potwierdzeniem zadowolenia Klienta z oferowanej powierzchni magazynowej.” – podkreślił Krzysztof Mucha, Business Development Manager Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.   Śląskie Centrum Logistyczne to kompleks budynków zlokalizowany na terenie Sosnowca w pobliżu drogi S1 Warszawa - Cieszyn. W odległości 4 km znajduje się skrzyżowanie drogi S1 z autostradą A4. Docelowo na Śląskie Centrum Logistyczne składać się będzie 6 obiektów o łącznej powierzchni ok. 65 tys. mkw., z tego gotowych i użytkowanych jest około 35 tys. mkw.

dascher-umowa-z-dolnoslaskim-centrum-logistycznymFirma Dachser przedłużyła najem 3,8 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz biurowo – socjalnej w Śląskim Centrum Logistycznym należącym do Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.

 

 

 

 

Firma Dachser Sp. z o.o. związana jest z Biurem Inwestycji Kapitałowych S.A. od 2009 r. Była pierwszym klientem wybudowanej wówczas Hali nr 1 w Śląskim Centrum Logistycznym. Przedłużyła teraz najem 3,8 tys. mkw. powierzchni, z czego 3350 mkw. wykorzystywane jest na cele magazynowe, a pozostałe 450 mkw. na cele biurowo-socjalne.

„Przedłużenie umowy najmu na kolejny okres jest dla nas potwierdzeniem zadowolenia Klienta z oferowanej powierzchni magazynowej.” – podkreślił Krzysztof Mucha, Business Development Manager Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.

 

Śląskie Centrum Logistyczne to kompleks budynków zlokalizowany na terenie Sosnowca w pobliżu drogi S1 Warszawa – Cieszyn. W odległości 4 km znajduje się skrzyżowanie drogi S1 z autostradą A4. Docelowo na Śląskie Centrum Logistyczne składać się będzie 6 obiektów o łącznej powierzchni ok. 65 tys. mkw., z tego gotowych i użytkowanych jest około 35 tys. mkw.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C