Dachser rozszerza program czarterowy między Europą a Azją

C

22-09-2020

Z początkiem września program czarteru premium Dachser Air & Sea Logistics został poszerzony o połączenie na trasie Hongkong – Frankfurt.

Z początkiem września program czarteru premium Dachser Air & Sea Logistics został poszerzony o połączenie na trasie Hongkong – Frankfurt.

 

 

Towary są następnie dystrybuowane po całej Europie przez Dachser European Logistics za pośrednictwem firmowej sieci transportu drogowego. Określone czasy przewozu, ich dokładne zaplanowanie oraz wysokie standardy jakości to cechy charakterystyczne zintegrowanego łańcucha dostaw.

Dachser reaguje na mniejszą przepustowość spowodowaną kryzysem związanym z koronawirusem, rozszerzając swój program czarteru premium o trasę Hongkong – Frankfurt. Pod koniec lipca operator logistyczny zainicjował także trasę Frankfurt – Chicago. Podobnie jak w tym przypadku, specjalnie wyczarterowany samolot towarowy lata co tydzień z Hongkongu do Niemiec. Czarter, który ruszył na początku września, będzie operował do końca 2020 roku.

– Widzimy, że rynek azjatycki ponownie przyspiesza, a poziom stawek rośnie, co skutkuje zmniejszoną dostępnością możliwości przewozowych – mówi Timo Stroh, dyrektor globalnego frachtu lotniczego w Dachserze. – Dzięki tej usłudze odpowiadamy na bieżące warunki i oferujemy naszym klientom solidne i niezawodne usługi lotnicze premium między Hongkongiem a Europą.

 

Powiązanie lądu i powietrza

Dzięki ściśle powiązanej sieci transportu drogowego, Dachser dystrybuuje towary z Frankfurtu po całej Europie w dokładnie określonym czasie przewozu, utrzymując wysokie standardy jakości. Klienci korzystają ze zintegrowanego rozwiązania transportowego, dostarczanego przez jedną firmę obejmującego cały łańcuch dostaw od nadawcy do odbiorcy.

– Łącząc europejską sieć logistyczną Dachsera z odpowiednimi usługami Dachser Air & Sea Logistics, tworzymy inteligentne rozwiązania dla potrzeb naszych klientów, nawet w trudnych warunkach rynkowych – mówi Alexander Tonn, dyrektor zarządzający, który nadzoruje w Niemczech przewozy artykułów przemysłowych przez firmę Dachser.

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C