DACHSER rozwija sieć Air & Sea Logistics

C

06-07-2010

  {modal href="/images/stories/dachser2_big.jpg"} {/modal} Z dniem 1 lipca 2010 Dachser uruchomił w Polsce dywizję ASL. To kolejny krok w długoterminowej strategii rozwoju sieci spedycji lotniczej i morskiej na świecie. Dotychczas w Polsce była obecna jedynie część EL (European Logistics), zajmująca się spedycją drogową i logistyką kontraktową. Teraz polscy klienci mogą korzystać z pełnej palety usług oferowanych przez firmę DACHSER.     - DACHSER to jeden z niewielu operatorów logistycznych, który skutecznie łączy globalny zasięg, ogromną skalę operacji, z elastycznością  i spersonalizowaną obsługą. Jestem przekonany, że dzięki całemu zespołowi wybitnych, doświadczonych fachowców w branży, szybko zdobędziemy wiodącą pozycję  na rynku - mówi Robert Pastryk, Dyrektor Generalny Air & Sea Logistics Dachser w Polsce.   Poszerzenie wachlarza usług to  również odpowiedź na wciąż rosnące oczekiwania klientów w związku z potrzebą kompleksowej obsługi logistycznej. Systemowo połączone dywizje gwarantują dostęp do krajowej, międzynarodowej i międzykontynentalnej sieci Dachser opartej na  najnowocześniejszych rozwiązaniach  informatycznych  i komunikacyjnych.  

 

{modal href=”/images/stories/dachser2_big.jpg”}

PROMOCJA

PROMOCJA

{/modal}

Z dniem 1 lipca 2010 Dachser uruchomił w Polsce dywizję ASL. To kolejny krok w długoterminowej strategii rozwoju sieci spedycji lotniczej i morskiej na świecie. Dotychczas w Polsce była obecna jedynie część EL (European Logistics), zajmująca się spedycją drogową i logistyką kontraktową. Teraz polscy klienci mogą korzystać z pełnej palety usług oferowanych przez firmę DACHSER.

 

 

DACHSER to jeden z niewielu operatorów logistycznych, który skutecznie łączy globalny zasięg, ogromną skalę operacji, z elastycznością  i spersonalizowaną obsługą. Jestem przekonany, że dzięki całemu zespołowi wybitnych, doświadczonych fachowców w branży, szybko zdobędziemy wiodącą pozycję  na rynku – mówi Robert Pastryk, Dyrektor Generalny Air & Sea Logistics Dachser w Polsce.

 

Poszerzenie wachlarza usług to  również odpowiedź na wciąż rosnące oczekiwania klientów w związku z potrzebą kompleksowej obsługi logistycznej. Systemowo połączone dywizje gwarantują dostęp do krajowej, międzynarodowej i międzykontynentalnej sieci Dachser opartej na  najnowocześniejszych rozwiązaniach  informatycznych  i komunikacyjnych.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C