Dachser wzmacnia obecność w Szwecji

C

08-10-2013

W Göteborgu powstaje nowy oddział Dachser, działającego globalnie operatora logistycznego. Obiekt będzie gotowy do użytku już w 2014 roku.           Nowy terminal, z dogodnym dostępem do autostrad E6 i E20, położony jest w Göteborgu ? drugim co do wielkości mieście Szwecji, na terenie o powierzchni 31 tys. mkw. Obiekt będzie miał 850 mkw. powierzchni biurowej oraz 1750 mkw. terminalu tranzytowego z piętnastoma bramami załadunkowymi. Prace budowlane rozpoczęły się we wrześniu 2013 roku. Otwarcie nowego oddziału planowane jest na połowę przyszłego roku.   Właścicielem obiektu jest szwedzka firma Galliker Logistic AB, która planuje wykorzystać część powierzchni do realizowania swoich operacji. Budynek został przygotowany w oparciu o wymagania obu firm.

dachser-logoW Göteborgu powstaje nowy oddział Dachser, działającego globalnie operatora logistycznego. Obiekt będzie gotowy do użytku już w 2014 roku.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

Nowy terminal, z dogodnym dostępem do autostrad E6 i E20, położony jest w Göteborgu ? drugim co do wielkości mieście Szwecji, na terenie o powierzchni 31 tys. mkw. Obiekt będzie miał 850 mkw. powierzchni biurowej oraz 1750 mkw. terminalu tranzytowego z piętnastoma bramami załadunkowymi. Prace budowlane rozpoczęły się we wrześniu 2013 roku. Otwarcie nowego oddziału planowane jest na połowę przyszłego roku.

 

Właścicielem obiektu jest szwedzka firma Galliker Logistic AB, która planuje wykorzystać część powierzchni do realizowania swoich operacji. Budynek został przygotowany w oparciu o wymagania obu firm.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C