Dachser zdobył nagrodę One Eaton Supplier Premier Award 2020

C

24-11-2020

Nagroda dla najlepszego partnera transportowego została wręczona podczas konferencji Eaton Virtual Global SCM Supplier. Kluczowym czynnikiem decydującym o przyznaniu tej nagrody była wydajność firmy Dachser.

Nagroda dla najlepszego partnera transportowego została wręczona podczas konferencji Eaton Virtual Global SCM Supplier. Kluczowym czynnikiem decydującym o przyznaniu tej nagrody była wydajność firmy Dachser, mierzona pod względem jakości, kosztów, niezawodności dostaw i siły innowacji.

 

Nagroda One Eaton Supplier Premier przyznawana jest dostawcom krajowym i międzynarodowym, którzy znacząco wpływają działalność Eatona dzięki doskonałej obsłudze, znakomitym wynikom i partnerstwom strategicznym.

 

Partnerstwo strategiczne od 2005 roku

Kluczowym czynnikiem decydującym o zdobyciu nagrody była wydajność firmy Dachser jako partnera logistycznego. Eaton podkreślił również, że współpraca opiera się na uczciwości, zaufaniu i otwartej komunikacji. Przedstawiciele centrum logistycznego Dachsera w Kolonii, które jest odpowiedzialne za lwią część współpracy z Eatonem, odebrali nagrodę w imieniu zarządu oraz wszystkich zaangażowanych oddziałów Dachsera.

Dachser i Eaton nawiązały strategiczne partnerstwo w 2005 roku. Jego celami są ciągła optymalizacja całego łańcucha dostaw, opracowywanie dla niego rozwiązań i promowanie dalszego wspólnego wzrostu.

 

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C