Damco dla branży chemicznej

C

21-12-2010

{modal href="/images/stories/synthos_damco1_big.jpg"}{/modal}Damco nawiązało współpracę z Synthos S.A. - jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce, ponadto pierwszym w Europie producentem kauczuków emulsyjnych oraz trzecim europejskim producentem polistyrenu do spieniania. Współpraca obejmuje organizację transportu drogowego lub kolejowego, po fracht morski i dostawy do portów dalekowschodnich oraz indyjskich.   Jak podkreśla Konrad Kalecki (Sales Executive), wybór Damco przez tak istotnego klienta uzależniony był od znaczenia naszej marki i przynależności do grupy A.P. Moeller Maersk. - Robimy to w ścisłej współpracy z armatorem - połączyliśmy siły - Maersk ma tani fracht i dobry serwis natomiast nie jest w stanie spiąć całości w łańcuchu logistycznym i realizacji usług spedycyjnych --tutaj jest nasza rola jako operatora logistycznego, który może zrealizować kompleskową obsługę w oparciu o dobry seriws firmy z tej samej grupy - mówi Konrad Kalecki. - Synthos jest wymagającym Klientem, który w krótkim czasie realizuje projektowe wysyłki o wysokich wolumenach i wymaga w krótkim czasie podsawień dużych ilości kontenerów. Z pewnością będziemy rozwijać współpracę, ponieważ cała grupa Synthos to gigant, a Damco ze swoimi możliwościami jest w stanie zaproponować jeszcze większy pakiet usług -  dodaje Konrad Kalecki.  


{modal href=”/images/stories/synthos_damco1_big.jpg”}{/modal}Damco nawiązało współpracę z Synthos S.A. – jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce, ponadto pierwszym w Europie producentem kauczuków emulsyjnych oraz trzecim europejskim producentem polistyrenu do spieniania. Współpraca obejmuje organizację transportu drogowego lub kolejowego, po fracht morski i dostawy do portów dalekowschodnich oraz indyjskich.


 


Jak podkreśla Konrad Kalecki (Sales Executive), wybór Damco przez tak istotnego klienta uzależniony był od znaczenia naszej marki i przynależności do grupy A.P. Moeller Maersk.


– Robimy to w ścisłej współpracy z armatorem – połączyliśmy siły – Maersk ma tani fracht i dobry serwis natomiast nie jest w stanie spiąć całości w łańcuchu logistycznym i realizacji usług spedycyjnych –tutaj jest nasza rola jako operatora logistycznego, który może zrealizować kompleskową obsługę w oparciu o dobry seriws firmy z tej samej grupy – mówi Konrad Kalecki.


– Synthos jest wymagającym Klientem, który w krótkim czasie realizuje projektowe wysyłki o wysokich wolumenach i wymaga w krótkim czasie podsawień dużych ilości kontenerów. Z pewnością będziemy rozwijać współpracę, ponieważ cała grupa Synthos to gigant, a Damco ze swoimi możliwościami jest w stanie zaproponować jeszcze większy pakiet usług –  dodaje Konrad Kalecki.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C