Damco ekspertem w zarządzaniu gospodarką opakowań zwrotnych

C

04-12-2010

  {modal href="/images/stories/damco-movida1_big.jpg"}{/modal}Podczas konferencji poświęconej "Zarządzaniu gospodarką opakowań zwrotnych", zorganizowanej przez firmę MOVIDA, Damco (Part of the A.P.Moller - Maersk Group)  prezentowało praktyki związane z kompleksową obsługą gospodarki opakowań zwrotnych.         Wydarzenie to było okazją do nawiązania istotnych kontaktów handlowych oraz wysłuchania wykładów prowadzonych przez znanych i cenionych ekspertów krajowych, jak i międzynarodowych. W programie uwzględniono również wystąpienia praktyków, którzy podzielili się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem w sprawnym zarządzaniu gospodarką paletową. Firmę Damco reprezentowała Dominika Jakubczak - zajmująca się na co dzień obsługą gospodarki paletowej oraz opakowaniami zwrotnymi.   Prelekcja Dominiki Jakubczak na temat "Gospodarki opakowaniami zwrotnymi - przykłady skutecznych rozwiązań" spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników.  Podczas wystapienia przedstawione zostały: definicja opakowań zwrotnych; problemy z jakimi spotykają się dostawcy (producenci) w łańcuchu obrotu opakowaniami zwrotnymi i paletami oraz propozycje rozwiązań, wynikające z wieloletniego doświadczenia firmy w tym zakresie.

 

{modal href=”/images/stories/damco-movida1_big.jpg”}{/modal}Podczas konferencji poświęconej “Zarządzaniu gospodarką opakowań zwrotnych”, zorganizowanej przez firmę MOVIDA, Damco (Part of the A.P.Moller – Maersk Group)  prezentowało praktyki związane z kompleksową obsługą gospodarki opakowań zwrotnych.

 

 

 

 

Wydarzenie to było okazją do nawiązania istotnych kontaktów handlowych oraz wysłuchania wykładów prowadzonych przez znanych i cenionych ekspertów krajowych, jak i międzynarodowych. W programie uwzględniono również wystąpienia praktyków, którzy podzielili się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem w sprawnym zarządzaniu gospodarką paletową. Firmę Damco reprezentowała Dominika Jakubczak – zajmująca się na co dzień obsługą gospodarki paletowej oraz opakowaniami zwrotnymi.

 

Prelekcja Dominiki Jakubczak na temat “Gospodarki opakowaniami zwrotnymi – przykłady skutecznych rozwiązań” spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników.  Podczas wystapienia przedstawione zostały: definicja opakowań zwrotnych; problemy z jakimi spotykają się dostawcy (producenci) w łańcuchu obrotu opakowaniami zwrotnymi i paletami oraz propozycje rozwiązań, wynikające z wieloletniego doświadczenia firmy w tym zakresie.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C