DAMCO na 2 Kongresie Świata Przemysłu Farmaceutycznego

C

25-06-2010

  {modal href="/images/stories/aktualnosci/damco_big.jpg"} {/modal} Firma DAMCO (Part of the A.P. Moller Maersk Group), dostawca rozwiązań logistycznych dla branży farmaceutycznej, to jeden z głównych uczestników 2 Kongresu Świata Przemysłu Farmaceutycznego. DAMCO zostało zaproszone do udziału w Kongresie z racji na swoje dziesięcioletnie doświadczenia związane obsługą logistyczną farmacji i weterynarii.   Wśród wystąpień poświęconych najnowszym trendom, maszynom, urządzeniom i technologiom wykorzystywanym przy produkcji farmaceutycznej, DAMCO prezentowało praktyki związane z logistyką dla branży Pharma.   Poza wystąpieniem merytorycznym firma zdecydowała się także na organizację stoiska informacyjnego, gdzie można było zapoznać się z kompleksową ofertą usług DAMCO, czyli nie tylko rozwiązania oferowane w ramach zarządzania łańcuchem dostaw dla branży farmaceutycznej ale również co-packing, co-manufactoring, transport, spedycja, usługi celne, fracht morski i lotniczy.   Więcej na www.damco.pl  

 

{modal href=”/images/stories/aktualnosci/damco_big.jpg”}

PROMOCJA

PROMOCJA

{/modal}

Firma DAMCO (Part of the A.P. Moller Maersk Group), dostawca rozwiązań logistycznych dla branży farmaceutycznej, to jeden z głównych uczestników 2 Kongresu Świata Przemysłu Farmaceutycznego. DAMCO zostało zaproszone do udziału w Kongresie z racji na swoje dziesięcioletnie doświadczenia związane obsługą logistyczną farmacji i weterynarii.


 

Wśród wystąpień poświęconych najnowszym trendom, maszynom, urządzeniom i technologiom wykorzystywanym przy produkcji farmaceutycznej, DAMCO prezentowało praktyki związane z logistyką dla branży Pharma.

 

Poza wystąpieniem merytorycznym firma zdecydowała się także na organizację stoiska informacyjnego, gdzie można było zapoznać się z kompleksową ofertą usług DAMCO, czyli nie tylko rozwiązania oferowane w ramach zarządzania łańcuchem dostaw dla branży farmaceutycznej ale również co-packing, co-manufactoring, transport, spedycja, usługi celne, fracht morski i lotniczy.

 

Więcej na www.damco.pl

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C