DAMCO na Kongresie Logistics & Eurolog 2010

C

24-05-2010

  W dniach 12-14 maja 2010 w Centrum Kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskich odbył się dziesiąty już Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2010, w tym roku o bardziej międzynarodowym wymiarze, odbywając się łącznie z Kongresem Logistycznym Europejskiego Towarzystwa Logistycznego (ELA) - EUROLOG 2010.    Kongres przebiegał pod hasłem: "Logistyka wobec nowych wyzwań - elastyczność, zrównoważenie, innowacyjność". Na organizowanym cyklicznie spotkaniu, po raz kolejny pojawili się znani teoretycy i praktycy branży logistycznej, w tym również firma DAMCO (Part of the A.P.Moller - Maersk Group) - kluczowy dostawca rozwiązań logistycznych na świecie.   Podczas Kongresu firmę Damco reprezentowali: Agnieszka Krawczyk, Anna Trzcińska, Marzena Królewicz oraz Michał Zygmunt. Na stoisku informacyjnym Damco, cięszącym się dużym zainteresowaniem uczestników Kongresu, poza przyciągającymi uwagę gadżetami można było zapoznać się z kompleksową ofertą usług tego istotnego operatora logistycznego, dostarczającego indywidualnie dopasowane rozwiązania w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, logistyki kontraktowej, dystrybucji oraz w transporcie frachtu morskiego, lotniczego, kolejowego i drogowego. Damco oferuje usługi na najwyższym poziomie, dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Dzięki temu wszyscy klienci, mogą liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę.  {modal href="/images/stories/aktualnosci/kongres_damco1_big.jpg"} {/modal}Program tegorocznego Kongresu obejmował: dwa dni obrad w sesjach tematycznych i plenarnych wraz z towarzyszącą im wystawą logistyczną oraz warsztaty problemowe. Na sesjach tematycznych zaprezentowano kwestie : Magazynowania; Transportu; Standardów w logistyce i łańcuchach dostaw; Rozwiązań dla sektora FMCG; Usług logistycznych; Internetu dla handlu i logistyki, a także Technologii mobilnych w handlu i logistyce.

 

W dniach 12-14 maja 2010 w Centrum Kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskich odbył się dziesiąty już Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2010, w tym roku o bardziej międzynarodowym wymiarze, odbywając się łącznie z Kongresem Logistycznym Europejskiego Towarzystwa Logistycznego (ELA) – EUROLOG 2010. 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

Kongres przebiegał pod hasłem: “Logistyka wobec nowych wyzwań – elastyczność, zrównoważenie, innowacyjność”. Na organizowanym cyklicznie spotkaniu, po raz kolejny pojawili się znani teoretycy i praktycy branży logistycznej, w tym również firma DAMCO (Part of the A.P.Moller – Maersk Group) – kluczowy dostawca rozwiązań logistycznych na świecie.

 

Podczas Kongresu firmę Damco reprezentowali: Agnieszka Krawczyk, Anna Trzcińska, Marzena Królewicz oraz Michał Zygmunt. Na stoisku informacyjnym Damco, cięszącym się dużym zainteresowaniem uczestników Kongresu, poza przyciągającymi uwagę gadżetami można było zapoznać się z kompleksową ofertą usług tego istotnego operatora logistycznego, dostarczającego indywidualnie dopasowane rozwiązania w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, logistyki kontraktowej, dystrybucji oraz w transporcie frachtu morskiego, lotniczego, kolejowego i drogowego. Damco oferuje usługi na najwyższym poziomie, dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Dzięki temu wszyscy klienci, mogą liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę.

 {modal href=”/images/stories/aktualnosci/kongres_damco1_big.jpg”}

{/modal}Program tegorocznego Kongresu obejmował: dwa dni obrad w sesjach tematycznych i plenarnych wraz z towarzyszącą im wystawą logistyczną oraz warsztaty problemowe. Na sesjach tematycznych zaprezentowano kwestie : Magazynowania; Transportu; Standardów w logistyce i łańcuchach dostaw; Rozwiązań dla sektora FMCG; Usług logistycznych; Internetu dla handlu i logistyki, a także Technologii mobilnych w handlu i logistyce.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C