DAMCO partnerem targów LifeStyle Expo 2010

C

06-08-2010

  {modal  href="/images/stories/aktualnosci/damco_big.jpg"} {/modal} Firma DAMCO (Part of the A.P. Moller-Maersk Group) została partnerem Rady Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) zajmującej się promocją handlu między Hongkongiem a resztą świata. Współpraca obejmuje organizację targów LifeStyle Expo 2010 w dniach 21-23 września 2010.   Warszawskie targi LifeStyle Expo, odbędą się w Polsce po raz drugi. Podczas imprezy swoją ofertę  zaprezentuje ponad 150 firm z Hongkongu i Prowincji Guangdong m.in. z takich branż jak elektronika, artykuły reklamowe, upominki, odzież  oraz artykuły wyposażenia domu. DAMCO postanowiło zaangażować się w inicjatywę promocji tego rynku ze względu na atrakcyność gospodarki regionu, jak również wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności na kontynencie azjatyckim. Globalny system konsolidacji ładunków DAMCO pozwala na dostarczenie usługi przewozowej na najwyższym poziomie zaś liczne bezpośrednie połączenia z portów azjatyckich dostarczają klientom DAMCO taniego i szybkiego środka transportu.   Oferta DAMCO obejmuje:        import bezpośredni z największych portów Dalekiego Wschodu, min. Hong Kong, Shanghaj, Shenzen/Yantian, Ningbo      eksport na Daleki Wschód      wysokiej jakości serwis zarówno w porcie załadunku, jak i wyładunku   Podczas targów będzie można bliżej zapoznać się z portfolio usług Spółki. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska DAMCO w Hali 2 / EXPO XXI

 

{modal  href=”/images/stories/aktualnosci/damco_big.jpg”}

{/modal}

Firma DAMCO (Part of the A.P. Moller-Maersk Group) została partnerem Rady Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) zajmującej się promocją handlu między Hongkongiem a resztą świata. Współpraca obejmuje organizację targów LifeStyle Expo 2010 w dniach 21-23 września 2010.

 Warszawskie targi LifeStyle Expo, odbędą się w Polsce po raz drugi. Podczas imprezy swoją ofertę  zaprezentuje ponad 150 firm z Hongkongu i Prowincji Guangdong m.in. z takich branż jak elektronika, artykuły reklamowe, upominki, odzież  oraz artykuły wyposażenia domu.


DAMCO postanowiło zaangażować się w inicjatywę promocji tego rynku ze względu na atrakcyność gospodarki regionu, jak również wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności na kontynencie azjatyckim. Globalny system konsolidacji ładunków DAMCO pozwala na dostarczenie usługi przewozowej na najwyższym poziomie zaś liczne bezpośrednie połączenia z portów azjatyckich dostarczają klientom DAMCO taniego i szybkiego środka transportu.

 

Oferta DAMCO obejmuje:

 

  •      import bezpośredni z największych portów Dalekiego Wschodu, min. Hong Kong, Shanghaj, Shenzen/Yantian, Ningbo
  •      eksport na Daleki Wschód
  •      wysokiej jakości serwis zarówno w porcie załadunku, jak i wyładunku

 

Podczas targów będzie można bliżej zapoznać się z portfolio usług Spółki. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska DAMCO w Hali 2 / EXPO XXI

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C