Damco zwiększa powierzchnię składowania w Mszczonowie

C

29-04-2010

_{modal href="/images/stories/aktualnosci/damco_big.jpg"}  {/modal}W marcu br. firma Damco Poland (część A.P. Moller-Maersk Group) podjęła działania w kierunku zwiększenia powierzchni składowania w Mszczonowie. W efekcie, dotychczasowa powierzchnia zwiększyła się o kolejne 2500 mpt.  Nowa inwestycja jest odpowiedzią na zwiększające się potrzeby na usługi magazynowe Klientów Damco.     - Jesteśmy przekonani, że podjęte działania spełnią wszelkie oczekiwania naszych Klientów oraz przyczynią się do jeszcze większego zainteresowania firm naszymi usługami - mówi Dawid Dolata, Dyrektor Generalny Damco Poland. Aktualnia powierzchnia magazynowa firmy Damco wynosi ponad 40 tys mkw.  

_{modal href=”/images/stories/aktualnosci/damco_big.jpg”}

 {/modal}W marcu br. firma Damco Poland (część A.P. Moller-Maersk Group) podjęła działania w kierunku zwiększenia powierzchni składowania w Mszczonowie. W efekcie, dotychczasowa powierzchnia zwiększyła się o kolejne 2500 mpt.  Nowa inwestycja jest odpowiedzią na zwiększające się potrzeby na usługi magazynowe Klientów Damco.


 

 

Jesteśmy przekonani, że podjęte działania spełnią wszelkie oczekiwania naszych Klientów oraz przyczynią się do jeszcze większego zainteresowania firm naszymi usługami – mówi Dawid Dolata, Dyrektor Generalny Damco Poland.

Aktualnia powierzchnia magazynowa firmy Damco wynosi ponad 40 tys mkw.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C