Danfoss na dłużej w Hillwood Wrocław I

C

01-12-2016

Koncern Danfoss Power Solutions, producentów i dostawców hydrauliki siłowej, przedłużył umowę najmu w Hillwood Wrocław I. Kontrakt dotyczył ponad 20 tys. m kw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej oraz biurowo-socjalnej. Podczas negocjacji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.   Grupa Danfoss to producent komponentów i rozwiązań technologicznych dla chłodnictwa i klimatyzacji, ogrzewnictwa, dystrybucji wody oraz maszyn roboczych. Firma dostarcza systemy, produkty i usługi związane z funkcjami napędu, pracy i sterowania zgodnie z ogólnoświatowymi wymogami określonymi przez producentów urządzeń jezdnych.   „Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania nowej umowy. Obiekt jest naprawdę doskonały i pomoże nam w realizacji planów dalszego rozwoju w perspektywie następnych 10 lat. Bardzo się cieszymy, że będziemy nadal współpracować″  mówi Henrik Skourup Hansen, Dyrektor, Global Real Estate Danfoss.   W skład nowoczesnego centrum dystrybucyjnego Hillwood Wrocław I wchodzą trzy budynki oferujące klientom możliwość elastycznego kształtowania modułów przestrzeni magazynowej i biurowej o łącznej powierzchni 84 tys. m kw. Park położony jest w Bielanach Wrocławskich, 10 km na południowy-zachód od centrum Wrocławia, 12 km od międzynarodowego Portu Lotniczego Wrocław-Strachowice, a także w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4, trasy europejskiej E40 (Wrocław-Katowice-Kraków), drogi nr 8 / trasy europejskiej E67 (Wrocław-Warszawa-Białystok) oraz obwodnicy Wrocławia A8.   „Firma Danfoss Power Solutions wydała pozytywną opinię o współpracy z Hillwood, dlatego cieszę się, że przedłużyliśmy dotychczasową umowę. Jednym z kluczowych czynników pozostania w centrum logistycznym była jego dogodna lokalizacja w sąsiedztwie autostrady A4 oraz możliwość dalszej rozbudowy"  mówi Wojciech Dachniewski, Starszy negocjator z Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych firmy Cushman & Wakefield.

hillwood wroclaw iKoncern Danfoss Power Solutions, producentów i dostawców hydrauliki siłowej, przedłużył umowę najmu w Hillwood Wrocław I. Kontrakt dotyczył ponad 20 tys. m kw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej oraz biurowo-socjalnej. Podczas negocjacji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

 

Grupa Danfoss to producent komponentów i rozwiązań technologicznych dla chłodnictwa i klimatyzacji, ogrzewnictwa, dystrybucji wody oraz maszyn roboczych. Firma dostarcza systemy, produkty i usługi związane z funkcjami napędu, pracy i sterowania zgodnie z ogólnoświatowymi wymogami określonymi przez producentów urządzeń jezdnych.

 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania nowej umowy. Obiekt jest naprawdę doskonały i pomoże nam w realizacji planów dalszego rozwoju w perspektywie następnych 10 lat. Bardzo się cieszymy, że będziemy nadal współpracować″  mówi Henrik Skourup Hansen, Dyrektor, Global Real Estate Danfoss.

 

W skład nowoczesnego centrum dystrybucyjnego Hillwood Wrocław I wchodzą trzy budynki oferujące klientom możliwość elastycznego kształtowania modułów przestrzeni magazynowej i biurowej o łącznej powierzchni 84 tys. m kw. Park położony jest w Bielanach Wrocławskich, 10 km na południowy-zachód od centrum Wrocławia, 12 km od międzynarodowego Portu Lotniczego Wrocław-Strachowice, a także w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4, trasy europejskiej E40 (Wrocław-Katowice-Kraków), drogi nr 8 / trasy europejskiej E67 (Wrocław-Warszawa-Białystok) oraz obwodnicy Wrocławia A8.

 

wojciech dachniewski cw„Firma Danfoss Power Solutions wydała pozytywną opinię o współpracy z Hillwood, dlatego cieszę się, że przedłużyliśmy dotychczasową umowę. Jednym z kluczowych czynników pozostania w centrum logistycznym była jego dogodna lokalizacja w sąsiedztwie autostrady A4 oraz możliwość dalszej rozbudowy”  mówi Wojciech Dachniewski, Starszy negocjator z Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych firmy Cushman & Wakefield.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C