DB Schenker Logistics Dostawcą Roku

C

24-04-2013

Ranking "Dostawca Roku" organizowany jest przez producenta krzeseł i mebli biurowych już od trzech lat. Jego celem jest wyróżnienie trzech partnerów z grupy ponad 1000 dostawców, którzy wnoszą nowe wartości w relacje biznesowe Grupy Nowy Styl.     Na początku lutego br. odbyła się gala podsumowująca trzecią edycję rankingu, podczas której firma DB Schenker Logistics otrzymała statuetkę i tytuł Dostawcy Roku 2012. - Dążymy do tego, aby realizowane przez nas projekty dodawały wartości w łańcuchach dostaw naszych klientów i wzmacniały ich rynkową pozycję - mówi Janusz Górski, prezes Schenker Sp. z o.o. - "Wyróżnienie ?Dostawca Roku" przyznane nam przez Grupę Nowy Styl, potwierdza że  we współpracy cenne jest zaufanie, partnerstwo i dialog. Umożliwia to budowanie długoletnich relacji i ciągłe doskonalenie procesów po stronie operatora logistycznego i klienta - dodaje Górski. DB Schenker Logistics współpracuje z Grupą Nowy Styl od 11 lat. Operator logistyczny w skali roku obsługuje kilkadziesiąt tysięcy przesyłek jednego z największych na świecie producentów krzeseł, foteli i mebli biurowych. W procesie wyboru laureatów konkursu "Dostawca Roku" brane jest pod uwagę aż 15 różnych kryteriów, wśród nich: skuteczność działań, czas i sposób reagowania, warunki ekonomiczne, partnerskie relacje, terminowość i niezawodność, elastyczne podejście, wnoszenie nowych rozwiązań, mocna i stabilna pozycja rynkowa, certyfikowane systemy jakości.  


dbschnnRanking “Dostawca Roku” organizowany jest przez producenta krzeseł i mebli biurowych już od trzech lat. Jego celem jest wyróżnienie trzech partnerów z grupy ponad 1000 dostawców, którzy wnoszą nowe wartości w relacje biznesowe Grupy Nowy Styl.

 

 


Na początku lutego br. odbyła się gala podsumowująca trzecią edycję rankingu, podczas której firma DB Schenker Logistics otrzymała statuetkę i tytuł Dostawcy Roku 2012.


– Dążymy do tego, aby realizowane przez nas projekty dodawały wartości w łańcuchach dostaw naszych klientów i wzmacniały ich rynkową pozycję
– mówi Janusz Górski, prezes Schenker Sp. z o.o. – “Wyróżnienie ?Dostawca Roku” przyznane nam przez Grupę Nowy Styl, potwierdza że  we współpracy cenne jest zaufanie, partnerstwo i dialog. Umożliwia to budowanie długoletnich relacji i ciągłe doskonalenie procesów po stronie operatora logistycznego i klienta – dodaje Górski.


DB Schenker Logistics współpracuje z Grupą Nowy Styl od 11 lat. Operator logistyczny w skali roku obsługuje kilkadziesiąt tysięcy przesyłek jednego z największych na świecie producentów krzeseł, foteli i mebli biurowych.


W procesie wyboru laureatów konkursu “Dostawca Roku” brane jest pod uwagę aż 15 różnych kryteriów, wśród nich: skuteczność działań, czas i sposób reagowania, warunki ekonomiczne, partnerskie relacje, terminowość i niezawodność, elastyczne podejście, wnoszenie nowych rozwiązań, mocna i stabilna pozycja rynkowa, certyfikowane systemy jakości.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C