DB Schenker Logistics oferuje szeroki zakres usług dla Hultafors w Polsce

C

24-02-2014

DB Schenker Logistics w Polsce uruchomił nowy magazyn w Goleniowie pod Szczecinem, aby rozwijać usługi magazynowe dla nowego klienta firmy Hultafors Group.           Operator logistyczny jest odpowiedzialny za przyjęcie, składowanie, kompletację zamówień, wydanie towaru, import kontenerów i odprawy celne, a także realizację nietypowych usług dodanych (VAS, Value Added Service). Pracownicy zapewniają personalizację odzieży roboczej poprzez profesjonalny haft maszynowy, naszywanie lub zaprasowywanie imienia i nazwiska, logo lub innych grafik.   Hultafors Group to szwedzki producent narzędzi warsztatowych, budowlanych oraz odzieży roboczej. ?Po kilkunastu latach zdecydowaliśmy się na reengineering naszego łańcucha dostaw. Przenieśliśmy Centrum Dystrybucyjne z Holandii do Zachodniej Polski. Usytuowanie geograficzne Polski pozwala nam efektywnie obsłużyć kluczowe rynki dla Hultafors Group w Zachodniej Europie i Skandynawii, oraz rozwijać się w krajach Europy Środkowo-Wschodniej? ? mówi Alexander Wennergren Helm, CEO Hultafors Group AB. ?W drodze przetargu wybraliśmy DB Schenker Logistics jako wiarygodnego partnera z kompetencjami do kompleksowej obsługi wszelkich aspektów naszego łańcucha dostaw: transportu morskiego i lotniczego, odpraw celnych, magazynowania i międzynarodowego transportu lądowego.? ? wyjaśnia Alexander Wennergren Helm.   ?Nasza firma stawia na ciągłe doskonalenie i rozwój.? ? mówi Janusz Górski, Prezes Schenker Sp. z o.o. ?Dążymy do tego, aby realizowane przez nas projekty dodawały wartości w łańcuchach dostaw klientów i wzmacniały ich rynkową pozycję. Sprzyja temu budowanie kultury Lean w naszych operacjach. We współpracy z Hultafors Group i innymi klientami stawiamy na zaufanie, partnerstwo i dialog. Dzięki temu lepiej rozumiemy biznes klienta, tworzymy długoletnie relacje i wzajemnie się rozwijamy? ? dodaje Janusz Górski.     Nowy magazyn zajmuje 8000 m2 powierzchni i obecnie zatrudnia ponad 40 osób. Zlokalizowany jest w Prologis Park Szczecin w Goleniowie, w pobliżu drogi krajowej nr 10 prowadzącej w głąb Polski i trasy szybkiego ruchu S3 wzdłuż zachodniej granicy kraju. Niedaleko magazynu w Goleniowie znajdują się także porty morskie w Szczecinie i Świnoujściu.  

db-schenkerDB Schenker Logistics w Polsce uruchomił nowy magazyn w Goleniowie pod Szczecinem, aby rozwijać usługi magazynowe dla nowego klienta firmy Hultafors Group.

 

 

 

 

 

Operator logistyczny jest odpowiedzialny za przyjęcie, składowanie, kompletację zamówień, wydanie towaru, import kontenerów i odprawy celne, a także realizację nietypowych usług dodanych (VAS, Value Added Service). Pracownicy zapewniają personalizację odzieży roboczej poprzez profesjonalny haft maszynowy, naszywanie lub zaprasowywanie imienia i nazwiska, logo lub innych grafik.

 

Hultafors Group to szwedzki producent narzędzi warsztatowych, budowlanych oraz odzieży roboczej. ?Po kilkunastu latach zdecydowaliśmy się na reengineering naszego łańcucha dostaw. Przenieśliśmy Centrum Dystrybucyjne z Holandii do Zachodniej Polski. Usytuowanie geograficzne Polski pozwala nam efektywnie obsłużyć kluczowe rynki dla Hultafors Group w Zachodniej Europie i Skandynawii, oraz rozwijać się w krajach Europy Środkowo-Wschodniej? ? mówi Alexander Wennergren Helm, CEO Hultafors Group AB. ?W drodze przetargu wybraliśmy DB Schenker Logistics jako wiarygodnego partnera z kompetencjami do kompleksowej obsługi wszelkich aspektów naszego łańcucha dostaw: transportu morskiego i lotniczego, odpraw celnych, magazynowania i międzynarodowego transportu lądowego.? ? wyjaśnia Alexander Wennergren Helm.

 

?Nasza firma stawia na ciągłe doskonalenie i rozwój.? ? mówi Janusz Górski, Prezes Schenker Sp. z o.o. ?Dążymy do tego, aby realizowane przez nas projekty dodawały wartości w łańcuchach dostaw klientów i wzmacniały ich rynkową pozycję. Sprzyja temu budowanie kultury Lean w naszych operacjach. We współpracy z Hultafors Group i innymi klientami stawiamy na zaufanie, partnerstwo i dialog. Dzięki temu lepiej rozumiemy biznes klienta, tworzymy długoletnie relacje i wzajemnie się rozwijamy? ? dodaje Janusz Górski.

 

 

Nowy magazyn zajmuje 8000 m2 powierzchni i obecnie zatrudnia ponad 40 osób. Zlokalizowany jest w Prologis Park Szczecin w Goleniowie, w pobliżu drogi krajowej nr 10 prowadzącej w głąb Polski i trasy szybkiego ruchu S3 wzdłuż zachodniej granicy kraju. Niedaleko magazynu w Goleniowie znajdują się także porty morskie w Szczecinie i Świnoujściu.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C