DB Schenker Logistics przedłuża współpracę z Teleroute

C

04-10-2010

  DB Schenker Logistics, dostawca zintegrowanych usług logistycznych przedłużył umowę o współpracy z Teleroute. O kontynuacji współpracy z giełdą transportową zdecydowała przede wszystkim wysoka jakość dotychczas świadczonych usług. Teleroute będzie wspierać firmę DB Schenker Logistics na terenie całej Unii Europejskiej. DB Schenker Logistics wybrał Teleroute, jako wiodącą i innowacyjną giełdę ładunków, działającą od ponad 25 lat na rynku Europejskim. Dzięki współpracy firma Schenker będzie mogła skupić się na realizacji celów strategicznych i podnieść efektywność zarządzania ładunkami. Teleroute CONNECT połączy system zarządzania transportem TMS DB Schenker Logistics (SchenkerCARGONET) z giełdą Teleroute, co pozwoli na zamieszczanie ofert ładunków w giełdzie w czasie rzeczywistym, minimalizując jednocześnie możliwość błędu ludzkiego.   - Decyzja DB Schenker o przedłużeniu współpracy z naszą firmą potwierdza, że przyjęta przez nas strategia zintensyfikowania działań w obrębie Europy Centralnej jest efektywna. Nasze 25 letnie doświadczenie oraz znajomość 27 lokalnych rynków europejskich pozwalają jak najlepiej zaspokajać potrzeby DB Schenker. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom, Klienci mogą podnieść swoją rentowność przy jednoczesnej minimalizacji kosztów i utrzymaniu wysokiej efektywności - komentuje Raimundo Diaz, CEO Teleroute NV.   Teleroute zapewnia DB Schenker najwyższej jakości obsługę na rynkach europejskich, spersonalizowane podejście sprzedażowe i szkolenia w bezpiecznym środowisku. DB Schenker Logistics przystąpił do programu Bezpieczna Giełda, dostarczając niezbędne zaświadczenia i certyfikaty oraz zaakceptował Kodeks etyczny ? dżentelmeńską umowę między użytkownikami giełdy Teleroute.   - Dotychczasowa współpraca z Teleroute pokazała, że jest to najbardziej zaawansowana technologicznie i jednocześnie najbezpieczniejsza platforma wymiany ładunków w Europie. Giełda zapewniła nam najwyższy poziom obsługi w rozsądnej cenie, a dzięki temu partnerstwu mogliśmy skupić się na realizacji naszych celów strategicznych - mówi Karl Nutzinger, Członek Zarządu Schenker AG, odpowiedzialny za transport lądowy.

 

DB Schenker Logistics, dostawca zintegrowanych usług logistycznych przedłużył umowę o współpracy z Teleroute. O kontynuacji współpracy z giełdą transportową zdecydowała przede wszystkim wysoka jakość dotychczas świadczonych usług. Teleroute będzie wspierać firmę DB Schenker Logistics na terenie całej Unii Europejskiej.


DB Schenker Logistics wybrał Teleroute, jako wiodącą i innowacyjną giełdę ładunków, działającą od ponad 25 lat na rynku Europejskim. Dzięki współpracy firma Schenker będzie mogła skupić się na realizacji celów strategicznych i podnieść efektywność zarządzania ładunkami. Teleroute CONNECT połączy system zarządzania transportem TMS DB Schenker Logistics (SchenkerCARGONET) z giełdą Teleroute, co pozwoli na zamieszczanie ofert ładunków w giełdzie w czasie rzeczywistym, minimalizując jednocześnie możliwość błędu ludzkiego.

 

– Decyzja DB Schenker o przedłużeniu współpracy z naszą firmą potwierdza, że przyjęta przez nas strategia zintensyfikowania działań w obrębie Europy Centralnej jest efektywna. Nasze 25 letnie doświadczenie oraz znajomość 27 lokalnych rynków europejskich pozwalają jak najlepiej zaspokajać potrzeby DB Schenker. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom, Klienci mogą podnieść swoją rentowność przy jednoczesnej minimalizacji kosztów i utrzymaniu wysokiej efektywności – komentuje Raimundo Diaz, CEO Teleroute NV.

 

Teleroute zapewnia DB Schenker najwyższej jakości obsługę na rynkach europejskich, spersonalizowane podejście sprzedażowe i szkolenia w bezpiecznym środowisku. DB Schenker Logistics przystąpił do programu Bezpieczna Giełda, dostarczając niezbędne zaświadczenia i certyfikaty oraz zaakceptował Kodeks etyczny ? dżentelmeńską umowę między użytkownikami giełdy Teleroute.

 

– Dotychczasowa współpraca z Teleroute pokazała, że jest to najbardziej zaawansowana technologicznie i jednocześnie najbezpieczniejsza platforma wymiany ładunków w Europie. Giełda zapewniła nam najwyższy poziom obsługi w rozsądnej cenie, a dzięki temu partnerstwu mogliśmy skupić się na realizacji naszych celów strategicznych – mówi Karl Nutzinger, Członek Zarządu Schenker AG, odpowiedzialny za transport lądowy.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C