DB Schenker rekrutuje na wakacyjne staże

C

08-05-2017

Trwa kolejna edycja płatnego programu stażowego DB Schenker. Na studentów i absolwentów czeka 19 miejsc stażowych w 12 lokalizacjach w Polsce. Stażyści swoich sił będą mogli spróbować m.in. w dziale sprzedaży, obsługi klienta, logistyce lądowej, biznesie lotniczym oraz zespołach: HR i marketingu. Aplikować można do 15 maja br. na www.dbschenker-student.pl.   Z raportu „Trendy HR 2017 . Zmiana zasad w erze cyfryzacji ” firm Deloitte i Randstad wynika, że dla polskich przedsiębiorstw jednym z trzech najważniejszych trendów w zarządzaniu kapitałem ludzkim jest pozyskiwanie utalentowanych pracowników. Nie inaczej jest w przypadku DB Schenker. Operator logistyczny, dzięki programowi stażowemu, od czterech lat pozyskuje do firmy młodych, pasjonatów logistyki. Do tej pory cztery edycje programu stażowego ukończyło ponad 50 osób, a 90% uczestników otrzymało oferty stałej pracy w DB Schenker.   „DB Schenker jest świetnym miejscem do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej. Firma daje możliwość zmiany stanowiska pracy wewnątrz organizacji, co jest dodatkowym atutem i pozwala zdobywać nowe doświadczenia. Już na stażu dostałem odpowiedzialne zadanie stworzenia kompleksowej bazy klientów oraz narzędzia do pełnej analizy danych sprzedażowych z różnych perspektyw. Cieszę się, że skorzystałem z możliwości wzięcia udziału w programie i dzięki temu mam teraz interesującą pracę. W szczególności cenię sobie pracę zespołową i częste międzynarodowe kontakty”  przekonuje Filip Ceranka, uczestnik IV edycji Sales Consulting Trainee Programme, obecnie Analityk Sprzedaży w Zespole ds. Zarządzania Procesami Biznesowi DB Schenker.   „Naszą siłą jest różnorodność i wiele możliwości, jakie możemy zaoferować swoim pracownikom. W tak dużej globalnej firmie o zróżnicowanych działaniach każdy ma szansę znaleźć swoje miejsce zgodnie z zainteresowaniami, pasją i charakterem. Pracownicy mogą rozwijać się na wielu płaszczyznach, planować i realizować ścieżkę swojej kariery. W firmie doceniamy pracowników – awansujemy około 180 osób rocznie. Do naszego zespołu poszukujemy osób z pasją, kreatywnych, komunikatywnych, znających języki, lubiących wyzwania i rzetelnie wykonujących powierzone im zadania” mówi Iwona Lasocińska, Koordynator ds. współpracy z uczelniami i studentami w DB Schenker.   Aplikacje do programu stażowego DB Schenker można składać do 15 maja br. na stronie www.dbschenker-student.pl. Każda osoba, która zdobędzie miejsce stażowe może liczyć na 3 miesięczną umowę o pracę (od 1 lipca 2017r.), samodzielne projekty, opiekuna stażu, program opieki medycznej i kartę Multisport.   

DB Schenker 1Trwa kolejna edycja płatnego programu stażowego DB Schenker. Na studentów i absolwentów czeka 19 miejsc stażowych w 12 lokalizacjach w Polsce. Stażyści swoich sił będą mogli spróbować m.in. w dziale sprzedaży, obsługi klienta, logistyce lądowej, biznesie lotniczym oraz zespołach: HR i marketingu. Aplikować można do 15 maja br. na www.dbschenker-student.pl.

 

Z raportu „Trendy HR 2017 . Zmiana zasad w erze cyfryzacji ” firm Deloitte i Randstad wynika, że dla polskich przedsiębiorstw jednym z trzech najważniejszych trendów w zarządzaniu kapitałem ludzkim jest pozyskiwanie utalentowanych pracowników. Nie inaczej jest w przypadku DB Schenker. Operator logistyczny, dzięki programowi stażowemu, od czterech lat pozyskuje do firmy młodych, pasjonatów logistyki. Do tej pory cztery edycje programu stażowego ukończyło ponad 50 osób, a 90% uczestników otrzymało oferty stałej pracy w DB Schenker.

 

Filip Ceranka„DB Schenker jest świetnym miejscem do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej. Firma daje możliwość zmiany stanowiska pracy wewnątrz organizacji, co jest dodatkowym atutem i pozwala zdobywać nowe doświadczenia. Już na stażu dostałem odpowiedzialne zadanie stworzenia kompleksowej bazy klientów oraz narzędzia do pełnej analizy danych sprzedażowych z różnych perspektyw. Cieszę się, że skorzystałem z możliwości wzięcia udziału w programie i dzięki temu mam teraz interesującą pracę. W szczególności cenię sobie pracę zespołową i częste międzynarodowe kontakty”  przekonuje Filip Ceranka, uczestnik IV edycji Sales Consulting Trainee Programme, obecnie Analityk Sprzedaży w Zespole ds. Zarządzania Procesami Biznesowi DB Schenker.

 

Iwona Lasocinska 1„Naszą siłą jest różnorodność i wiele możliwości, jakie możemy zaoferować swoim pracownikom. W tak dużej globalnej firmie o zróżnicowanych działaniach każdy ma szansę znaleźć swoje miejsce zgodnie z zainteresowaniami, pasją i charakterem. Pracownicy mogą rozwijać się na wielu płaszczyznach, planować i realizować ścieżkę swojej kariery. W firmie doceniamy pracowników – awansujemy około 180 osób rocznie. Do naszego zespołu poszukujemy osób z pasją, kreatywnych, komunikatywnych, znających języki, lubiących wyzwania i rzetelnie wykonujących powierzone im zadania” mówi Iwona Lasocińska, Koordynator ds. współpracy z uczelniami i studentami w DB Schenker.

 

Aplikacje do programu stażowego DB Schenker można składać do 15 maja br. na stronie www.dbschenker-student.pl. Każda osoba, która zdobędzie miejsce stażowe może liczyć na 3 miesięczną umowę o pracę (od 1 lipca 2017r.), samodzielne projekty, opiekuna stażu, program opieki medycznej i kartę Multisport. 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C